Kalendarium
21
Wrzesień
2023

Miejsce: Zielona Góra

Trwa do 21 Wrzesień 2023

XXIII Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

Dzień pełen wiedzy, interesujący goście, praktycy obróbki cieplnej i metalurgii, naukowcy i branżowi eksperci spotkają się 21 września w Zielonej Górze.

Wieczorem zapraszamy, w partnerskim gronie przy iście zielonogórskich klimatach, czyli kabaretem i winem oprawione nieformalne spotkanie biznesowe. Lubuska Winnica Saint Vincent, słynąca ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji, poprowadzi  degustację lokalnych win. To będzie niezapomniana podróż, pełna winnych smaków i aromatów. To dla ciała, a dla ducha – Kabaret Jurki, bo miast, w który gościmy to Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Dlatego zielonogórskie Jurki rozbawią skeczami, monologami i piosenkami o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej.

A to wszystko w Srebrnej Górze – zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w 1860/61 roku, gdzie poczujesz klimat tradycji i winiarskiej historii.

Zatem łączymy wiedzę i biznes. Tak jak i łączymy ekologię z ekonomią, które są motywem przewodnim XXIII Seminarium SECO/WARWICK. Przedrostek ECO jest wpisany w nazwę SECO/WARWICK i jest także zawarty w kodzie genetycznym marki.
Pokażemy Państwu jak Obróbka Cieplna i Metalurgia, Serwis i Automatyka zmieniają kolor na zielony.

Rejestracja: https://www.secowarwick.com/pl/seminarium-2023/

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: