Galeria

Warsztaty szkoleniowe pt. "Megatrendy w metalach; zarządzanie firmą i zespołem w recyklingu"

W dniu 18 stycznia 2013 r. w Pałacu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie odbyły się warsztaty szkoleniowe pt. „Megatrendy w metalach; zarządzanie firmą i zespołem w recyklingu”. Organizatorem spotkania była Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu. Podobnie jak w ubiegłym roku, wydarzenie zgromadziło ponad 50 gości. Wśród nich byli Członkowie i Partnerzy Izby z kraju i zagranicy.

ZOBACZ ALBUM

W przedpołudniowej sesji warsztatowej Jan Szafraniak, dyrektor Biura Izby, zaprezentował najważniejsze trendy w wymiarze globalnym i europejskim, które będą determinowały rozwój przemysłu metali nieżelaznych w Unii Europejskiej.

W drugiej części spotkania zgromadzeni goście wzięli udział w szkoleniu menadżerskim pod hasłem „Branża: wartości i synergia”. - Celem warsztatu „Z mapą” była subiektywna refleksja nad momentem, w jakim znajduje się branża metali nieżelaznych, a następnie konfrontacja własnego punktu widzenia z ocenami innych uczestników - wyjaśnia Paweł Grzesik, trener z grupy Re-Aktor (Kraków), twórca teatralnej metody szkoleń biznesowych.

Następnie Mieczysław Studniarz, doradca ubezpieczeniowy, właściciel Kancelarii Doradztwa Finansowo-Ubezpieczeniowego „BEMA” (Kraków), omówił, jakie profity może przynieść firmie korzystanie ze zróżnicowanych systemów motywacyjnych dla pracowników. Kancelaria już drugi rok jest Partnerem Merytorycznym Izby.

Goście mieli także okazję zapoznać się z ofertą Firmy Handlowej „Santrade” Grzegorz Romańczyk (Stalowa Wola) - dystrybutora maszyn, urządzeń i kompletnych systemów dla branży recyklingu.

Po raz pierwszy Izba, we współpracy z Fundacją Papaya (Kraków), zorganizowała aukcję charytatywną na rzecz dzieci ulicy w Limie.

Z końcem ubiegłego roku do grona Członków Izby dołączyła między innymi włoska firma Cell-Data International S.r.l. Jest ona brokerem na Londyńskiej Giełdzie Metali.

Ostatnim punktem programu było otwarte posiedzenie Członków Zespołu Informacyjno - Prawnego, działającego przy Izbie.

Wieczorem, przy śpiewie i muzyce artystów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, odbyła się uroczysta kolacja, podczas której zgromadzeni przedstawiciele firm otrzymali certyfikaty członkostwa na rok 2013.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: