Galeria

Warsztaty szkoleniowe pt. "Megatrendy w metalach; zarządzanie firmą i zespołem w recyklingu"

W dniu 18 stycznia 2013 r. w Pałacu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie odbyły się warsztaty szkoleniowe pt. „Megatrendy w metalach; zarządzanie firmą i zespołem w recyklingu”. Organizatorem spotkania była Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu. Podobnie jak w ubiegłym roku, wydarzenie zgromadziło ponad 50 gości. Wśród nich byli Członkowie i Partnerzy Izby z kraju i zagranicy.

ZOBACZ ALBUM

W przedpołudniowej sesji warsztatowej Jan Szafraniak, dyrektor Biura Izby, zaprezentował najważniejsze trendy w wymiarze globalnym i europejskim, które będą determinowały rozwój przemysłu metali nieżelaznych w Unii Europejskiej.

W drugiej części spotkania zgromadzeni goście wzięli udział w szkoleniu menadżerskim pod hasłem „Branża: wartości i synergia”. - Celem warsztatu „Z mapą” była subiektywna refleksja nad momentem, w jakim znajduje się branża metali nieżelaznych, a następnie konfrontacja własnego punktu widzenia z ocenami innych uczestników - wyjaśnia Paweł Grzesik, trener z grupy Re-Aktor (Kraków), twórca teatralnej metody szkoleń biznesowych.

Następnie Mieczysław Studniarz, doradca ubezpieczeniowy, właściciel Kancelarii Doradztwa Finansowo-Ubezpieczeniowego „BEMA” (Kraków), omówił, jakie profity może przynieść firmie korzystanie ze zróżnicowanych systemów motywacyjnych dla pracowników. Kancelaria już drugi rok jest Partnerem Merytorycznym Izby.

Goście mieli także okazję zapoznać się z ofertą Firmy Handlowej „Santrade” Grzegorz Romańczyk (Stalowa Wola) - dystrybutora maszyn, urządzeń i kompletnych systemów dla branży recyklingu.

Po raz pierwszy Izba, we współpracy z Fundacją Papaya (Kraków), zorganizowała aukcję charytatywną na rzecz dzieci ulicy w Limie.

Z końcem ubiegłego roku do grona Członków Izby dołączyła między innymi włoska firma Cell-Data International S.r.l. Jest ona brokerem na Londyńskiej Giełdzie Metali.

Ostatnim punktem programu było otwarte posiedzenie Członków Zespołu Informacyjno - Prawnego, działającego przy Izbie.

Wieczorem, przy śpiewie i muzyce artystów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, odbyła się uroczysta kolacja, podczas której zgromadzeni przedstawiciele firm otrzymali certyfikaty członkostwa na rok 2013.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: