Członkostwo

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o.ul. Nałkowskiej 6

41-922 Radzionków

Tel. 32 388 60 20

Fax: 32 388 60 31

sekretariat@wtormet-radzionkow.com.pl | https://wtormet-radzionkow.com.pl/

Firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. rozpoczęła działalność jako w pełni samodzielny podmiot gospodarczy od 01.01.2000 r., w oparciu o zakupiony majątek Przedsiębiorstwa Przerobu Wtórnych Metali Nieżelaznych "Wtórmet", który powstał w 1954 roku. Należymy do grupy kapitałowej BSK Return S.A. Siedziba naszej Spółki mieści się w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 6. Jesteśmy m.in. członkiem FORS oraz IPHGZ.

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie skupu złomu, zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów, a jakość potwierdzona jest m.in. certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001:2015

Skup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.

Dostarczamy złom do wielu polskich hut oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu i sprawnej obsłudze klientów, firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. dynamicznie wkroczyła na rynek europejski, co pozwala nam być elastycznym w podejmowaniu negocjacji. Skup prowadzimy w oparciu o zamówienia doraźne, jak i długoterminowe umowy, uwzględniające wahania koniunkturalne na rynku branży hutniczej.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: