Członkostwo

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o.ul. Nałkowskiej 6

41-922 Radzionków

Tel. 32 388 60 20

Fax: 32 388 60 31

sekretariat@wtormet-radzionkow.com.pl | https://wtormet-radzionkow.com.pl/

Firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. rozpoczęła działalność jako w pełni samodzielny podmiot gospodarczy od 01.01.2000 r., w oparciu o zakupiony majątek Przedsiębiorstwa Przerobu Wtórnych Metali Nieżelaznych "Wtórmet", który powstał w 1954 roku. Należymy do grupy kapitałowej BSK Return S.A. Siedziba naszej Spółki mieści się w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 6. Jesteśmy m.in. członkiem FORS oraz IPHGZ.

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie skupu złomu, zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów, a jakość potwierdzona jest m.in. certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001:2015

Skup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.

Dostarczamy złom do wielu polskich hut oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu i sprawnej obsłudze klientów, firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. dynamicznie wkroczyła na rynek europejski, co pozwala nam być elastycznym w podejmowaniu negocjacji. Skup prowadzimy w oparciu o zamówienia doraźne, jak i długoterminowe umowy, uwzględniające wahania koniunkturalne na rynku branży hutniczej.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: