Członkostwo

Walcownia Metali " Dziedzice " S.A.ul. Kaniowska 3

43-502 Czechowice-Dziedzice

[+48] 32 714 3000

sekretariat@walcownia.com.pl | https://walcownia.com.pl

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. jest jedynym w Polsce i uznanym na całym świecie producentem wyrobów wyciskanych z mosiądzu.

Naszą misją jest dostarczanie do naszych klientów półfabrykatów z metali nieżelaznych produkowanych przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych technologii odpowiadających na zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz utrzymanie najwyższego poziomu ich satysfakcji.

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Współpracujemy z sektorem nauki, instytucjami badawczo-rozwojowymi i otoczeniem biznesowym, a także działamy na rzecz rozwoju
i stosowania nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z naszej unikalnej historii i na niej budujemy naszą przyszłość.

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. produkuje wyroby wyciskane i walcowane ze stopów miedzi.

Kluczowym produktem są pręty mosiężne. Inne produkty to rury mosiężne, rury kondensatorowe, kształtowniki ze stopów miedzi, kształtowniki z aluminium i stopów aluminium oraz taśmy i krążki monetarne.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle instalacyjnym, motoryzacyjnym, elektromechanicznym, monetarnym, energetycznym i innych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań wszystkie produkty są ciągle udoskonalane, tak aby spełniać oczekiwania i wymagania naszych odbiorców.

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: