Członkostwo

Unimetal Recycling Sp. z o.o.ul. Tuwima 21

32-540 Trzebinia

logo unimetal | https://unimetalrecycling.pl

Unimetal Recycling Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku krajowym i międzynarodowym specjalizującym się w skupie, wycenie i przerabianiu katalizatorów samochodowych. Jako leader we wschodniej części Europy zapewniamy najwyższe standardy obsługi naszym klientom oraz współpracownikom. Jesteśmy ukierunkowani na ciągłe poszerzanie naszych horyzontów zarówno w kwestiach nowoczesnych procedur pozyskiwania metali szlachetnych z używanych katalizatorów ceramicznych oraz wdrożenie najaktualniejszych przesłanek technologicznych i technicznych w procesie recyklingu.

Czyste środowisko: dążymy do zminimalizowania i bezpiecznego utylizowania odpadów. Doskonalimy nasze procesy produkcyjne, aby w maksymalnym stopniu dbać o otaczające nas środowisko. Siedziba firmy została zaprojektowana z myślą o środowisku naturalnym. Każdy proces utylizacji na terenie firmy Unimetal Recycling Sp. z o.o. jest dogłębnie sprawdzany, następnie oceniany z przestrzeganiem wszystkich wymogów. Dzięki takiemu działaniu mogą zostać wprowadzone procesy zmniejszające emisję zużycia energii. Zapewniamy skuteczne, a zarazem bezpieczne i ekologiczne procesy recyklingu, prowadzące do wytopu metali szlachetnych z dostarczanego materiału.

Naszą markę pragniemy budować w oparciu o wysokie wartości etyczne. W związku z powyższym, opracowaliśmy własną strategię CSR (z ang. Corporate Social Responsibility), która stanowi świadectwo naszych priorytetów oraz prospołecznej postawy. Nasze działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu skupiają się na wymienionych poniżej obszarach:

- Działalność proekologiczna

- Działalność charytatywna

- Odpowiedzialna polityka rynkowa

- Odpowiedzialna polityka personalna

- Działalność prosportowa i wspieranie kultury

Celem stworzenia strategii CSR jest ukierunkowanie działań naszej firmy, a zarazem wskazanie tych obszarów, których rozwój jest dla nas istotny. Pragniemy tworzyć organizację aktywną i przyjazną dla środowiska, w którym funkcjonujemy. Mamy świadomość tego, że rozwój firmy musi iść w parze z dbałością o interesy społeczności. Wszystkie działania opieramy zatem na uczciwości i zasadach etycznych, a jako firma odpowiedzialna, jesteśmy świadomi naszego wpływu na kształtowanie otoczenia i chcemy wdrażać w życie ideę zrównoważonego rozwoju.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: