Członkostwo

Umicore Poland Sp. z o.o.Radzikowice 1 c

48-300 Radzikowice

info.nysa@eu.umicore.com | https://www.umicore.com.pl

Umicore jest globalną grupą zajmującą się technologią materiałową i recyklingiem. Koncentrujemy się na obszarach zastosowań, w których nasza wiedza w dziedzinie materiałoznawstwa, chemii i metalurgii odgrywa ważną rolę. Redukujemy szkodliwe emisje, zasilamy pojazdy i technologie przyszłości oraz nadajemy nowe życie zużytym metalom. Nasze materiały i usługi zapewniają zrównoważone rozwiązania w zakresie ekologicznego transportu i recyklingu. Nasz nadrzędny cel opiera się na opracowaniu, produkowaniu i recyklingu materiałów w sposób, który nawiązuje do naszej misji: tworzenia materiałów dla lepszego życia.

Nasze nieustanne zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe oraz możliwości produkcyjne podkreślają nasze dążenie do bycia światowym liderem w dziedzinie materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie. Jesteśmy unikatowi, oferując technologię materiałową dla wszystkich typów pojazdów.

Nasze zakłady produkcyjne w Polsce przyczyniają się do rozwoju ekologicznego transportu w Europie i poza nią. W Nowej Rudzie produkujemy katalizatory samochodowe, a nasz zakład w Nysie będzie produkować materiały katodowe, decydujące o wydajności akumulatorów w pojazdach elektrycznych. Zakład ma zostać uruchomiony pod koniec pierwszej połowy 2021 roku.

Działalność przemysłowa i handlowa Grupy Umicore, jak również jej działalność badawczo-rozwojowa, są zlokalizowane na całym świecie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej globalnej bazie klientów. W 2020 roku Grupa osiągnęła przychody (bez uwzględnienia metali) w wysokości 3,2 mld EUR (obrót w wysokości 20,7 mld EUR) i obecnie zatrudnia 10 800 pracowników.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: