Członkostwo

Umicore Battery Materials Poland Sp. z o.o.Radzikowice 1 c

48-300 Radzikowice

info.nysa@eu.umicore.com | https://www.umicore.com.pl

Umicore jest globalną grupą zajmującą się technologią materiałową i recyklingiem. Koncentrujemy się na obszarach zastosowań, w których nasza wiedza w dziedzinie materiałoznawstwa, chemii i metalurgii odgrywa ważną rolę. Redukujemy szkodliwe emisje, zasilamy pojazdy i technologie przyszłości oraz nadajemy nowe życie zużytym metalom. Nasze materiały i usługi zapewniają zrównoważone rozwiązania w zakresie ekologicznego transportu i recyklingu. Nasz nadrzędny cel opiera się na opracowaniu, produkowaniu i recyklingu materiałów w sposób, który nawiązuje do naszej misji: tworzenia materiałów dla lepszego życia.

Nasze nieustanne zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe oraz możliwości produkcyjne podkreślają nasze dążenie do bycia światowym liderem w dziedzinie materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie. Jesteśmy unikatowi, oferując technologię materiałową dla wszystkich typów pojazdów.

Nasze zakłady produkcyjne w Polsce przyczyniają się do rozwoju ekologicznego transportu w Europie i poza nią. W Nowej Rudzie produkujemy katalizatory samochodowe, a nasz zakład w Nysie będzie produkować materiały katodowe, decydujące o wydajności akumulatorów w pojazdach elektrycznych. Zakład ma zostać uruchomiony pod koniec pierwszej połowy 2021 roku.

Działalność przemysłowa i handlowa Grupy Umicore, jak również jej działalność badawczo-rozwojowa, są zlokalizowane na całym świecie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej globalnej bazie klientów. W 2020 roku Grupa osiągnęła przychody (bez uwzględnienia metali) w wysokości 3,2 mld EUR (obrót w wysokości 20,7 mld EUR) i obecnie zatrudnia 10 800 pracowników.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: