Członkostwo

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznychul. Sowińskiego 5

44-100 Gliwice

tel.: +48 32 238 04 60

tel./faks: +48 32 238 05 60

sitmn@sitmn.pl | http://www.sitmn.pl

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznych, które jest kontynuatorem Oddziału Metali Nieżelaznych SITPH zostało zarejestrowane 30 listopada 2004 roku. Stowarzyszenie skupia wybitnych specjalistów, ekspertów oraz naukowców z różnych dziedzin nauki, głównie z obszaru inżynierii produkcji i przetwórstwa metali.

Nadrzędnym statutowym celem SITMN jest działanie na rzecz rozwoju poszczególnych przedsiębiorstw branży metali nieżelaznych, niezależnie od uwarunkowań i ich statusu właścicielskiego.

Wypełniając statutowe cele, Stowarzyszenie inspiruje i wspomaga działania na rzecz konsolidacji przedsiębiorstw metali nieżelaznych oraz jednostek naukowo-badawczych i uczelni. Dba o to, aby organizowane konferencje i spotkania były nośnikiem informacji o najnowszych dokonaniach w metalurgii i przetwórstwie metali nieżelaznych. 

Stwarza korzystne warunki do integracji kadry inżynieryjno-technicznej, naukowej i ekonomicznej, zatrudnionej w poszczególnych przedsiębiorstwach i zrzeszonej w naszej Organizacji.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: