Członkostwo

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznychul. Sowińskiego 5

44-100 Gliwice

tel.: +48 32 238 04 60

tel./faks: +48 32 238 05 60

sitmn@sitmn.pl | http://www.sitmn.pl

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznych, które jest kontynuatorem Oddziału Metali Nieżelaznych SITPH zostało zarejestrowane 30 listopada 2004 roku. Stowarzyszenie skupia wybitnych specjalistów, ekspertów oraz naukowców z różnych dziedzin nauki, głównie z obszaru inżynierii produkcji i przetwórstwa metali.

Nadrzędnym statutowym celem SITMN jest działanie na rzecz rozwoju poszczególnych przedsiębiorstw branży metali nieżelaznych, niezależnie od uwarunkowań i ich statusu właścicielskiego.

Wypełniając statutowe cele, Stowarzyszenie inspiruje i wspomaga działania na rzecz konsolidacji przedsiębiorstw metali nieżelaznych oraz jednostek naukowo-badawczych i uczelni. Dba o to, aby organizowane konferencje i spotkania były nośnikiem informacji o najnowszych dokonaniach w metalurgii i przetwórstwie metali nieżelaznych. 

Stwarza korzystne warunki do integracji kadry inżynieryjno-technicznej, naukowej i ekonomicznej, zatrudnionej w poszczególnych przedsiębiorstwach i zrzeszonej w naszej Organizacji.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: