Członkostwo

Schrott- und Metallhandel M. Kaatsch GmbHAm Nordseekai 8

D 73207 Plochingen

Fon: +49 (0) 7153 7008-0

Fax: +49 (0) 7153 7008-219

info@kaatsch.de | https://kaatsch.de/

KAATSCH odnosi sukcesy w branży recyklingu od ponad 70 lat i obecnie zatrudnia około 150 pracowników. Na kilku składowiskach - o łącznej powierzchni 85 000 m² - KAATSCH handluje i przetwarza rocznie ok. 250 000 ton złomu stalowego, 50 000 złomu metale nieżelaznych i 80 000 ton odpadów z drewna.

Oprócz bardzo dobrego połączenia infrastrukturalnego z Plochingen, Kaatsch jest w stanie zaoferować 4 pirsy załadunkowe dla barek, bezpośrednie bocznice kolejowe i bezpośrednie połączenie z regionalnymi autostradami. Firma produkuje materiały wysokiej jakości, które są na przykład dostarczane do rafinerii i hut na całym świecie.

Oprócz naszych głównych kompetencji w handlu i przetwarzaniu złomu stalowego, metali nieżelaznych, odpadów drzewnych, odpadów elektronicznych i odpadów wielokrotnego użytku, z dumą oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług przemysłowych. Obejmują one różne usługi warsztatowe, demontaż i rozbiórkę oraz doradztwo. Posiadając własną flotę 40 ciężarówek, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szerokie spektrum rozwiązań w zakresie kontenerów i logistyki.

Do samej Grupy Kaatsch należy kilka regionalnych firm recyklingowych w południowych Niemczech, takich jak Stachelski GmbH, SchroMet Schrott- und Metall-Handels GmbH & Co. KG, WEAG GmbH & Co. KG i Rohstoffverwertung GmbH & Co. KG.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: