Członkostwo

Rado Sp. z o.o.Ławnica 240

39-331 Chorzelów

T: +48 17 744 90 00

biuro@radogrupa.pl | http://www.radogrupa.pl

Rado Sp. z o.o. zajmuje się demontażem nieczynnych oraz wyłączonych z eksploatacji urządzeń telekomunikacyjnych na terenie całej Polski. Następnie poddaje je recyklingowi i odzyskuje każdy element, z którego się składają tj. miedź, plastik, ołów, papier i stal.
Demontuje i poddaje procesowi recyklingu stalowe i betonowe oraz drewniane obiekty infrastrukturalne np. słupy telekomunikacyjne i energetyczne, sieci telekomunikacyjne, okablowania budynków, stacje przekaźnikowe, budynki. Odzyskuje i przetwarza wszelkie konstrukcje betonowe, w celu ponownego użycia, z których selekcjonuje: kruszywo betonowe, stal złomową, stal użytkową (drut zbrojeniowy żebrowany). Służą do tego specjalne maszyny m.in. granulatory i kruszarki.

Wykonuje od podstaw sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne wg najnowszych technologii: światłowodowe PON, FTTH – aktywne i pasywne sieci optyczne, architektury napowietrzne i podziemne, miedziane, radiowe. Aktualizuje, modernizuje i rozbudowuje istniejące sieci: przyłącza abonentów, naprawa i serwis, pomiary testowe i okresowe oraz wywiad techniczny. Planuje i tworzy koncepcje cyfrowych oraz analogowych sieci komunikacyjnych: zagadnienia formalno – prawne, plany i dokumentacje tworzonych sieci, pozyskiwanie terenów, kontakt z administracją państwową i inwestorami.

Oferuje transport na terenie całego kraju. Specjalizuje się w przewozie materiałów nietypowych i ciężkich: metali, konstrukcji stalowych i betonowych, pojazdów, sprzętu budowlanego. Posiada również uprawnienia do transportu materiałów niebezpiecznych. Licencja, którą posiada Rado Sp. z o.o. pozwala na przewozy międzynarodowe wszelkimi trasami.

Firmy, które z współpracują z Rado Sp. z o.o. to m.in. Multimedia Polska, Telekomunikacja Polska S.A, Syntom S.A.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: