Członkostwo

KM-METAL Sp. j.+48 34 326 82 00

ul. 1 Maja 3

42-290 Blachownia

biuro@kmmetal.eu | http://www.kmmetal.eu/

KM-METAL SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Blachowni, istnieje od 2003 r. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie skupem i przerobem surowców wtórnych. Obecnie istotnym polem naszej działalności jest produkcja odtleniaczy aluminium (gąski, piramidki, granulaty). Jesteśmy jednym z głównych dostawców odtleniaczy i żelazostopów dla hutnictwa i odlewnictwa.

KM-METAL jest jedną z nielicznych firm, zajmującą się przerobem zgarów metali nieżelaznych oraz odpadów powstałych z procesu
odlewnictwa. Nasz zakład trudni się pozyskiwaniem surowców do przerobu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkową linię do produkcji stopów aluminium.

Jesteśmy strategicznym partnerem dla przemysłu hutniczego i z tego powodu ważnym ogniwem procesu recyklingu.

W związku z dywersyfikacją firmy jesteśmy na etapie uruchomienia linii do obróbki plastycznej poprzez walcowanie na zimno, cięcie
wzdłużne oraz wytłaczanie wyrobów ze stali i metali nieżelaznych.

Spółka KM-METAL posiada zmodernizowaną i nowoczesną ciepłownię spełniającą rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony środowiska, która zaopatruje w ciepło mieszkańców Blachowni. Dysponujemy również składem węgla dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

JESTEŚMY SOLIDNĄ I RZETELNĄ FIRMĄ, a współpraca z nami przynosi obustronne ekonomiczne korzyści. Od 2011 r. corocznie jesteśmy wyróżniani „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ” nadawanym przez DUN&BRADSTREER. Otrzymaliśmy również tytuł „GEPARD BIZNESU”.

 

 
Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: