Członkostwo

Fenix Metals Sp. z o.o.ul. Strefowa 13

39-442 Chmielów

Tel: +48 15 822 96 36

Fax: +48 15 822 96 71

p.kupiec@fenixmetals.com | http://fenixmetals.com/

FENIX METALS jest jednym z największych przetwórców odpadów cynowo-ołowiowych w Europie. Produkujemy czystą cynę, stopy bezołowiowe, stopy cynowo-ołowiowe i ołowiowe.

Nasza nowoczesna fabryka mieści się w Chmielowie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jesteśmy jednym z niewielu zintegrowanych przetwórców odpadów cynowych na świecie.

Nasza działalność polega na recyklingu odpadów zawierających cynę oraz ołów. Zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia, rozwijamy nasz biznes we wszystkich jego obszarach, a w szczególności technologię, wielkość mocy wytwórczych, portfolio produktowe, a także udziały rynkowe.

Produkty wytwarzane przez FENIX METALS obejmują głównie czystą cynę, a także stopy cynowe w przeróżnych kształtach jak wlewki, sztabki, pręty, czy druty. Oprócz stopów standardowych wytwarzamy produkty wg unikalnych specyfikacji wymaganych przez naszych klientów.

FENIX METALS ma silną pozycję na rynkach Francji, Belgii, Holandii, państw skandynawskich i Wielkiej Brytanii. Mamy nie wielkie, ale rosnące działy na rynkach niemieckim i hiszpańskim. Współpracujemy z dystrybutorami we Francji, Holandii i Danii. Na pozostałych rynkach prowadzimy dystrybucję samodzielnie. Mamy oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii.

FENIX METALS działa w oparciu o zintegrowany system zarządzania oparty na normach: EN-ISO 9001: 2008,  EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, PN-N 18001:2004.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: