Członkostwo

CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.ul. Samsonowicza 2

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel. +48 41 249 30 00

celsaho@celsaho.com | https://www.celsaho.com/

Grupa Celsa została założona w 1967 roku w Hiszpanii. Znana jest na rynku jako producent wysoko przetworzonych wyrobów walcowanych. 

Jesienią 2003 roku Grupa Celsa zakupiła Hutę Ostrowiec – zakład o ponad 200 letniej tradycji hutniczej. Dzięki temu Grupa Celsa zaistniała również na rynku wyrobów kutych. Obecnie Celsa Huta Ostrowiec jest przedsiębiorstwem przemysłowym mogącym pochwalić się nowocześnie zaprojektowanymi i wyposażonymi zakładami produkcyjnymi: 

- Zakładem Wyrobów Walcowanych (ZWW) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni z ciągłym odlewaniem stali, Wydział Walcowni Drobnej oraz Wydział Walcowni Średniej, 

-Zakładem Wyrobów Kutych (ZWK) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni Jakościowej, Wydział Prasowni, Wydział Obróbki Termicznej oraz Wydział Obróbki Mechanicznej. 

"Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa Huta Ostrowiec, tak walcowane jak i kute, spotykają się z dużym uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie".

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: