Członkostwo

CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.ul. Samsonowicza 2

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel. +48 41 249 30 00

celsaho@celsaho.com | https://www.celsaho.com/

Grupa Celsa została założona w 1967 roku w Hiszpanii. Znana jest na rynku jako producent wysoko przetworzonych wyrobów walcowanych. 

Jesienią 2003 roku Grupa Celsa zakupiła Hutę Ostrowiec – zakład o ponad 200 letniej tradycji hutniczej. Dzięki temu Grupa Celsa zaistniała również na rynku wyrobów kutych. Obecnie Celsa Huta Ostrowiec jest przedsiębiorstwem przemysłowym mogącym pochwalić się nowocześnie zaprojektowanymi i wyposażonymi zakładami produkcyjnymi: 

- Zakładem Wyrobów Walcowanych (ZWW) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni z ciągłym odlewaniem stali, Wydział Walcowni Drobnej oraz Wydział Walcowni Średniej, 

-Zakładem Wyrobów Kutych (ZWK) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni Jakościowej, Wydział Prasowni, Wydział Obróbki Termicznej oraz Wydział Obróbki Mechanicznej. 

"Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa Huta Ostrowiec, tak walcowane jak i kute, spotykają się z dużym uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie".

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: