Aktualności

XXIII Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

2023-08-23

SECO Seminarium

Dzień pełen wiedzy, interesujący goście, praktycy obróbki cieplnej i metalurgii, naukowcy i branżowi eksperci spotkają się 21 września w Zielonej Górze.

Dlaczego?

Bo odbędzie się całodniowa sesja wykładowa połączona z ciekawym panelem dyskusyjnym.

Wieczorem zapraszamy, w partnerskim gronie przy iście zielonogórskich klimatach, czyli kabaretem i winem oprawione nieformalne spotkanie biznesowe. Lubuska Winnica Saint Vincent, słynąca ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji, poprowadzi  degustację lokalnych win. To będzie niezapomniana podróż, pełna winnych smaków i aromatów. To dla ciała, a dla ducha – Kabaret Jurki, bo miast, w który gościmy to Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Dlatego zielonogórskie Jurki rozbawią skeczami, monologami i piosenkami o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej.

A to wszystko w Srebrnej Górze – zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w 1860/61 roku, gdzie poczujesz klimat tradycji i winiarskiej historii.

Zatem łączymy wiedzę i biznes. Tak jak i łączymy ekologię z ekonomią, które są motywem przewodnim XXIII Seminarium SECO/WARWICK. Przedrostek ECO jest wpisany w nazwę SECO/WARWICK i jest także zawarty w kodzie genetycznym marki.

Pokażemy Państwu jak Obróbka Cieplna i Metalurgia, Serwis i Automatyka zmieniają kolor na zielony.

Rejestracja: https://www.secowarwick.com/pl/seminarium-2023/

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: