Aktualności

XV Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET

2018-08-28

oraz Salon Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, III Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING i XXII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL ruszają 25 września w Kielcach

Najbliższa edycja targów METAL 2018, które odbędą się od 25-27 września zapowiada się jako największa w swojej historii. Targi METAL 2018 stanowią bowiem integralną część 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa, który zaplanowano w Krakowie w dniach 23-27 września 2018. Jego uczestnicy wezmą udział w sesji wyjazdowej, organizowanej 26 września w Targach Kielce i zwiedzą targi METAL, ALUMINIUM & NonFermet i Recykling.

Targi METAL należą do najważniejszych tego typu wydarzeń poświęconych branży odlewniczej na świecie i są największą tego typu imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej. Od lat gromadzą liczną grupę wystawców oferujących najnowsze technologie z całego świata oraz zwiedzających – konkretnych, dedykowanych klientów, nie tylko z branży odlewniczej.                               

W 2018 roku w kalendarzu Targów Kielce zadebiutują targi Obróbki Cieplnej Metali (HEAT TREATMENT) dedykowane szerokiej grupie firm związanych z branżą obróbki cieplnej i urządzeń grzejnych.

Firmy z branży obróbki cieplnej w ostatnich latach coraz liczniej prezentowały się na targach METAL, co miało również swoje odzwierciedlenie w coraz większej grupie zwiedzających z tego sektora gospodarki. Wzrost zarówno liczby wystawców jak i zwiedzających świadczy o bardzo dużym potencjale tej branży.                             

Na targach ALUMINIUM & NONFERMET swoją ofertę przedstawiają firmy oferujące nowe technologie, nowoczesne maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle metali nieżelaznych, a także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych. Nie zabraknie także firm prezentujących odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium i cynku. Największą grupę wystawców stanowią firmy związane z przetwórstwem aluminium.

Targi RECYKLING odbędą się po raz trzeci. Tematyka targów obejmuje między innymi recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych.

Zapraszamy do odwiedzenia IGMNiR na stoisku F-103.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: