Aktualności

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. w szeregach IGMNiR

2021-09-06

wtórmet logo

Zarząd Izby podjął w dniu 3 września br. uchwałę o przyjęciu w poczet Członków IGMNiR firmy Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. Firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. rozpoczęła działalność jako w pełni samodzielny podmiot gospodarczy od 01.01.2000 r., w oparciu o zakupiony majątek Przedsiębiorstwa Przerobu Wtórnych Metali Nieżelaznych "Wtórmet", który powstał w 1954 roku.

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie skupu złomu, zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów, a jakość potwierdzona jest m.in. certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001:2015.

Skup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.

Firma Wtórmet Radzionków dostarcza złom do wielu polskich hut oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu i sprawnej obsłudze klientów,  dynamicznie wkroczyła na rynek europejski, co pozwala na elastyczność w podejmowaniu negocjacji. Skup prowadzony jest w oparciu o zamówienia doraźne, jak i długoterminowe umowy, uwzględniające wahania koniunkturalne na rynku branży hutniczej.

Zarząd i Rada IGMNiR składają gratulacje z okazji przystąpienia do Izby i serdecznie witają w gronie Członków!

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: