Aktualności

Winnicki Consulting Sp.z o.o. nowym Członkiem Izby

2024-02-01

Logo Winnicki Consulting

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym Zarząd Izby podjął uchwałę o przyjęciu nowego Członka Izby, spółki Winnicki Consulting Sp.z o.o.

Ta prężnie rozwijająca się wrocławska spółka zajmuje się m.in. działalnością doradczą w zakresie zarządzania projektami - w tym realizacją projektów w roli interim project managera. Specjalizuje się również w projektach przemysłowych, najczęściej związanych z międzynarodowymi transferami. Realizuje wszelkie skomplikowane przedsięwzięcia o charakterze międzynarodowym, od wprowadzenia produktu, po założenie i rozwój przedsiębiorstwa za granicą. 

Zachęcamy do głębszego zapoznania się z ofertą firmy Winnicki Consulting Sp.z o.o. na ich stronie https://winnicki.co/pl.

 

Ponadto, drugą komplementarną marką Winnicki Consulting jest Wolf Technologie, wyłączny przedstawiciel grupy ASMAG w Polsce.

Wykorzystując doświadczenie i wiedzę nabytą w Polsce, Austrii i Niemczech nie tylko dostarczają innowacyjnych technologii, ale również kompleksowo obsługują funkcjonujące linie produkcyjne.

Bazując na licznych doświadczeniach własnych i wiedzy partnerów z Grupy oferują kompleksowe wsparcie w rozwoju parku maszynowego w Państwa firmie. 

Więcej informacji na stronie https://wolf-tech.co/

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: