Aktualności

W Kielcach zakończyły się targi METAL, ALUMINIUM&NONFERMET i RECYKLING oraz CONTROL-TECH

2014-09-19

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 16 września br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W tym roku targi zgromadziły wystawców reprezentujących firmy z 26 krajów.

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 16 września br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Już po raz dwudziesty  spotykali się w Targach Kielce wystawcy i goście branżowych targów METAL. Od dziewiętnastu  lat  METALOWI towarzyszą targi CONTROL-TECH a od trzynastu ALUMINIUM & MONFERMET. Do największych i najważniejszych w Polsce wystaw poświęconych branży odlewniczej, zwanych przez ich uczestników „kieleckim świętem odlewnictwa”, dołączyła w ubiegłym roku wystawa RECYKLING.

W tym roku targi zgromadziły wystawców reprezentujących firmy z 26 krajów.

Pierwszego dnia targów odbyło się Seminarium Instytutu Metali Nieżelaznych „Recykling metali nieżelaznych”. Wieczorem zaś, odbyła się uroczysta gala, na której wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty wystawiane na targach. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych medalem Targów Kielce znalazł się członek naszej Izby - IMN Oddział Metali Lekkich w Skawinie, który otrzymał tę zaszczytną nagrodę za Maszynę do ciągłego, wielożyłowego odlewania wlewków ze stopów aluminium (HCC). Serdecznie gratulujemy!  

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: