Aktualności

SECO/WARWICK po raz XXIII organizuje Seminarium - spotkanie branży obróbki cieplnej metali!

2023-09-11

SECO

Już 21 września, po raz dwudziesty trzeci, odbędzie się największe polskie wydarzenie dla profesjonalistów obróbki cieplnej metali. Organizatorem jest jeden z liderów branży - SECO/WARWICK.

SECO/WARWICK stwarza po raz kolejny niepowtarzalną szansę na zdobycie unikatowej wiedzy na temat aktualnych trendów obróbki cieplnej metali. Tematem przewodnim tegorocznego seminarium są zielone i ekologiczne technologie.

Coroczne Seminarium SECO/WARWICK jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy najbardziej uznanymi ekspertami i praktykami. Wydarzenie, w którym dotychczas wzięło udział ponad dwa tysiące uczestników jest jednym tego typu spotkaniem w Polsce.

„Na uczestników spotkania czeka dzień pełen eksperckiej wiedzy. Zaprosiliśmy praktyków obróbki cieplnej i metalurgii oraz naukowców i branżowych ekspertów, którzy już 21 września, w Zielonej Górze, będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaplanowaliśmy całodniową sesję wykładową, która będzie połączona z panelem dyskusyjnym. Wiemy, że naszym Partnerom brakowało, przez okres pandemii, spotkań branżowych i networkingu, stąd zdecydowaliśmy na formułę off-line i powrót do spotkań osobistych. Ma to ogromne znaczenie dla budowania długofalowych relacji” - mówi Katarzyna Sawka, VP Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Moc wiedzy i atrakcji od SECO/WARWICK

Kluczowym celem spotkania jest dzielenie się wiedzą i networking, jednak ważne jest ich atrakcyjna oprawa.

SECO/WARWICK wywodzi się z województwa lubuskiego, dlatego uczestnikom chcemy pokazać to, co w naszym regionie najwspanialsze. Po zakończeniu wykładów i dyskusji, zapraszamy na degustację lokalnych win z lubuskiej winnicy Saint Vincent, słynącej ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji. Nasz region to

także prawdziwe zagłębie sceny kabaretowej, dlatego na zakończenie wieczoru bawić skeczami i monologami będzie znany i zielonogórski Kabaret Jurki. Mogę także dodać, że odwiedzi nas słynny Bachus, bóg winnej latorośli i dzikiej natury” – dodaje K. Sawka.

Seminarium szkoleniowe odbędzie się w Srebrnej Górze – zabytkowej wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w latach 60. XIX wieku.

Ekologiczne trendy w przemyśle ciężkim

Przemysł ciężki wielu osobom kojarzy się z zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Tymczasem SECO/WARWICK, polski lider produkcji pieców do cieplnej obróbki metali i metalurgii udowadnia, że ta branża może rozwijać się dzięki postawieniu na ekologię. Od lat SECO/WARWICK stara się aktywnie chronić środowisko, nie tylko segregując śmieci, oszczędzając wodę, wprowadzając elektroniczny obieg dokumentów czy angażując w ideę SECO/ECO swoich partnerów. SECO/WARWICK przede wszystkim wdraża innowacyjne, ekologiczne technologie, które pozwalają dokonać wielu prośrodowiskowych zmian w branży energetycznej, lotniczej, motoryzacyjnej czy recyklingowej. SECO/WARWICK zmienia świat na lepszy, bo ekologiczny

„Udowadniamy, że przemysł ciężki może i powinien być ekologiczny. Wdrażane w SECO/WARWICK innowacje związane bezpośrednio z produkowanymi urządzeniami dotyczą m.in. ekologii. Piece próżniowe wykorzystują próżnię, czyli podciśnienie uzyskiwane poprzez odpompowanie powietrza, do ochrony powierzchni obrabianych cieplnie części przed utlenieniem. Stosując próżniowe rozwiązania SECO/WARWICK klienci na całym świecie redukują ślad węglowy. LOW PRESSURE CARBURIZING (LPC) to z kolei zielona alternatywa dla procesów nawęglania. Ma ona zastosowanie w piecach CMe, Pit-LPC i Vector. Skutkuje nawet pięciokrotnym skróceniem czasu nawęglania, co prowadzi do obniżenia kosztów i obniża znacząco emisję gazów procesowych

O tych i innych innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych będziemy mówić podczas autorskiego Seminarium Szkoleniowego, jednocześnie udowadniając, że ekologia to także lepsza wydajność i ograniczenie kosztów” – mówi Sławomir Woźniak, Prezes Zarządu Grupy SECO/WARWICK.

Moc profitów dla uczestników – zarejestruj się już dziś!

Seminarium SECO/WARWICK łączy wiedzę i biznes. W tegorocznej edycji dowiemy się jak obróbka cieplna i metalurgia zmieniają kolor na zielony. Uczestnicy wydarzenia zdobędą unikatową wiedzę z obszarów ekonomicznych i ekologicznych dotyczącą rozwiązań związanych z obróbką cieplną metali. Każdy otrzyma elektroniczne (tym samym ekologiczne) materiały konferencyjne i nielimitowany dostęp do  eksperckich materiałów premium. Na gości czeka sesja networkingowa z najważniejszymi osobami z branży. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Tego nie można przegapić!

KONTAKT

KATARZYNA SAWKA

SECO/WARWICK GROUP MARKETING VP

Email: Katarzyna.Sawka@secowarwick.com
Tel: +48 512 811 648

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: