Aktualności

SECO/WARWICK po raz XXIII organizuje Seminarium - spotkanie branży obróbki cieplnej metali!

2023-09-11

SECO

Już 21 września, po raz dwudziesty trzeci, odbędzie się największe polskie wydarzenie dla profesjonalistów obróbki cieplnej metali. Organizatorem jest jeden z liderów branży - SECO/WARWICK.

SECO/WARWICK stwarza po raz kolejny niepowtarzalną szansę na zdobycie unikatowej wiedzy na temat aktualnych trendów obróbki cieplnej metali. Tematem przewodnim tegorocznego seminarium są zielone i ekologiczne technologie.

Coroczne Seminarium SECO/WARWICK jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy najbardziej uznanymi ekspertami i praktykami. Wydarzenie, w którym dotychczas wzięło udział ponad dwa tysiące uczestników jest jednym tego typu spotkaniem w Polsce.

„Na uczestników spotkania czeka dzień pełen eksperckiej wiedzy. Zaprosiliśmy praktyków obróbki cieplnej i metalurgii oraz naukowców i branżowych ekspertów, którzy już 21 września, w Zielonej Górze, będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaplanowaliśmy całodniową sesję wykładową, która będzie połączona z panelem dyskusyjnym. Wiemy, że naszym Partnerom brakowało, przez okres pandemii, spotkań branżowych i networkingu, stąd zdecydowaliśmy na formułę off-line i powrót do spotkań osobistych. Ma to ogromne znaczenie dla budowania długofalowych relacji” - mówi Katarzyna Sawka, VP Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Moc wiedzy i atrakcji od SECO/WARWICK

Kluczowym celem spotkania jest dzielenie się wiedzą i networking, jednak ważne jest ich atrakcyjna oprawa.

SECO/WARWICK wywodzi się z województwa lubuskiego, dlatego uczestnikom chcemy pokazać to, co w naszym regionie najwspanialsze. Po zakończeniu wykładów i dyskusji, zapraszamy na degustację lokalnych win z lubuskiej winnicy Saint Vincent, słynącej ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji. Nasz region to

także prawdziwe zagłębie sceny kabaretowej, dlatego na zakończenie wieczoru bawić skeczami i monologami będzie znany i zielonogórski Kabaret Jurki. Mogę także dodać, że odwiedzi nas słynny Bachus, bóg winnej latorośli i dzikiej natury” – dodaje K. Sawka.

Seminarium szkoleniowe odbędzie się w Srebrnej Górze – zabytkowej wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w latach 60. XIX wieku.

Ekologiczne trendy w przemyśle ciężkim

Przemysł ciężki wielu osobom kojarzy się z zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Tymczasem SECO/WARWICK, polski lider produkcji pieców do cieplnej obróbki metali i metalurgii udowadnia, że ta branża może rozwijać się dzięki postawieniu na ekologię. Od lat SECO/WARWICK stara się aktywnie chronić środowisko, nie tylko segregując śmieci, oszczędzając wodę, wprowadzając elektroniczny obieg dokumentów czy angażując w ideę SECO/ECO swoich partnerów. SECO/WARWICK przede wszystkim wdraża innowacyjne, ekologiczne technologie, które pozwalają dokonać wielu prośrodowiskowych zmian w branży energetycznej, lotniczej, motoryzacyjnej czy recyklingowej. SECO/WARWICK zmienia świat na lepszy, bo ekologiczny

„Udowadniamy, że przemysł ciężki może i powinien być ekologiczny. Wdrażane w SECO/WARWICK innowacje związane bezpośrednio z produkowanymi urządzeniami dotyczą m.in. ekologii. Piece próżniowe wykorzystują próżnię, czyli podciśnienie uzyskiwane poprzez odpompowanie powietrza, do ochrony powierzchni obrabianych cieplnie części przed utlenieniem. Stosując próżniowe rozwiązania SECO/WARWICK klienci na całym świecie redukują ślad węglowy. LOW PRESSURE CARBURIZING (LPC) to z kolei zielona alternatywa dla procesów nawęglania. Ma ona zastosowanie w piecach CMe, Pit-LPC i Vector. Skutkuje nawet pięciokrotnym skróceniem czasu nawęglania, co prowadzi do obniżenia kosztów i obniża znacząco emisję gazów procesowych

O tych i innych innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych będziemy mówić podczas autorskiego Seminarium Szkoleniowego, jednocześnie udowadniając, że ekologia to także lepsza wydajność i ograniczenie kosztów” – mówi Sławomir Woźniak, Prezes Zarządu Grupy SECO/WARWICK.

Moc profitów dla uczestników – zarejestruj się już dziś!

Seminarium SECO/WARWICK łączy wiedzę i biznes. W tegorocznej edycji dowiemy się jak obróbka cieplna i metalurgia zmieniają kolor na zielony. Uczestnicy wydarzenia zdobędą unikatową wiedzę z obszarów ekonomicznych i ekologicznych dotyczącą rozwiązań związanych z obróbką cieplną metali. Każdy otrzyma elektroniczne (tym samym ekologiczne) materiały konferencyjne i nielimitowany dostęp do  eksperckich materiałów premium. Na gości czeka sesja networkingowa z najważniejszymi osobami z branży. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Tego nie można przegapić!

KONTAKT

KATARZYNA SAWKA

SECO/WARWICK GROUP MARKETING VP

Email: Katarzyna.Sawka@secowarwick.com
Tel: +48 512 811 648

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: