Aktualności

Prodigo nowym członkiem Izby

2016-05-18

Prodigo logo

Prodigo sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest intensywnie rozwijającą się firmą działającą w branży gospodarowania odpadami. Pomimo krótkiej historii funkcjonowania, Prodigo współpracowało już z wieloma klientami korporacyjnymi na rodzimym rynku, a od 2014 roku osiąga także sukcesy we współpracy z klientami zagranicznymi. Posiada 4 instalacje do przetwarzania odpadów:

- instalacja do produkcji paliwa alternatywnego o wydajności 26 280 Mg/rok

- instalacja do odzysku metali nieżelaznych o wydajności 3 600 Mg/rok – produkcja wysokiej jakości granulatu aluminium używanego w odlewnictwie jako odtleniacz w procesie wytopu stali oraz granulatów innych metali nieżelaznych

- instalacja do odzysku metali o wydajności 12 000 Mg/rok - odzyskiwane surowce: aluminium, miedź, brąz, mosiądz, cynk, cyna, ołów, chromonikiel, żelazo;

- instalacja do przetwarzania odpadów o wydajności 21 000 Mg/rok - odzyskiwane surowce: metale żelazne, metale nieżelazne, tworzywa sztuczne, szkło, minerały, paliwo alternatywne.

W 2015 roku spółka uruchomiła odlewnię aluminium o wydajności 12 000 Mg/rok z możliwością wytopu wysokiej jakości gąsek aluminiowych, piramidek oraz t-barów.

Witamy w gronie podmiotów zrzeszonych w IGMNiR!

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: