Aktualności

Odwiedź IGMNiR na targach Poleko

2013-10-03

Zapraszamy podczas targów POLEKO (7-10.10.2013, Poznań) do odwiedzenia stoiska Izby, które będzie zlokalizowane w pawilonie 5 (parter), w sektorze C, nr 47A.

Salon Recyklingu to jedna z największych przestrzeni specjalnych na POLEKO. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 firm z branży gospodarki odpadami i recyklingu (prawie 5 000 m2 ekspozycji targowej). W tegorocznych targach wśród firm-wystawców znajdują się Członkowie Izby, jak: BAX BAUMASCHINEN Sp. z o.o.,EDELMET Sp. z o.o. oraz TOMRA Sorting Sp. z o.o.

Program wydarzeń można znaleźć na stronie: http://poleko.mtp.pl/pl/program_wydarzen/

***

To będzie jubileuszowa 25. edycja POLEKO. Tegoroczne targi odbędą się w nowym terminie - 7-10 października 2013 r.  Tradycyjnie w trakcie POLEKO odbędzie się Forum Recyklingu, a wystawcy na przestrzeni „Salon Recyklingu” zaprezentują ofertę dla branży związanej z segregacją i przetwarzaniem odpadów. Nie zabraknie także debat z ekspertami, wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań podczas warsztatów.

Forum Recyklingu to specjalny cykl trzydniowych warsztatów, podczas których zostaną poruszone tematy związane m.in. z kosztami prowadzenia i efektywnych metod selektywnej zbiórki odpadów, dofinansowaniem systemu gospodarki odpadami komunalnymi dla gmin, zbiórką i recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji czy baterii i akumulatorów oraz zmianami w prawie.

Ekspozycję targów POLEKO dopełni oferta targów Komtechnika. Na stoiskach wystawców będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem komunalnym do zagospodarowania oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych.

W ubiegłym roku w poszukiwaniu najnowszej oferty i wiedzy o bieżących trendach do Poznania przyjechało 21 630 specjalistów.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: