Aktualności

Kulmar Logistics nowym członkiem Izby!

2023-07-14

Logo Kulmar Logistics

Z radością informujemy, że Zarząd Izby podjął w dniu dzisiejszym uchwałę o przyjęciu w poczet Członków IGMNiR firmę Kulmar Logistics.

Kulmar Logistics jest rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. 

"Organizujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towaru. Każdy transport i załadunek planujemy i kontrolujemy z najwiekszą dokładnością aby cały proces był sprawny oraz efektywny ekonomicznie. Wypracowany przez nas system neutralizacji zapewnia bezpieczeństwo w trasie. Specjalizujemy się w przewozie odpadów recyklingowych. Jesteśmy certyfikowanym przewoźnikiem, korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, a nasi kierowcy odbywają regularne szkolenia w tym zakresie.

Docieramy do wszystkich krajów europejskich świadcząc usługi logistyczno-spedycyjne obejmujące import i eksport towarów. Organizujemy przewozy i aranżujemy załadunki, przeładunki i rozładunki. Dzięki wypracowanej metodzie neutralizacji oraz szczegółowym monitoringu każdego transportu, wszystko zawsze odbywa się bezpiecznie. Mamy pozwolenie na przewóz odpadów oraz materiałów GMP+ na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Szwajcarii, Danii, Czech, Austrii, Słowacji, Węgier, Rumuni, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Norwegii i Szwecji. Nasze pojazdy są nowe i posiadają świetnie wyposażone wnętrza, bo wiemy, że wygoda i komfort naszych kierowców to większe bezpieczeństwo na trasie i sprawniejszy dojazd do celu."

Więcej informacji dot. Kulmar Logistics można znaleźć bezpośrednio na stronie http://kulmarlogistics.com/

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: