Aktualności

KM-METAL Sp. j. nowym członkiem Izby

2023-09-06

Logo KM-METAL

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym Zarząd Izby podjął uchwałę o przyjęciu nowego członka Izby, spółki KM-METAL.

KM-METAL SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Blachowni, istnieje od 2003 r. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie skupem i przerobem surowców wtórnych. Obecnie istotnym polem naszej działalności jest produkcja odtleniaczy aluminium (gąski, piramidki, granulaty). Jesteśmy jednym z głównych dostawców odtleniaczy i żelazostopów dla hutnictwa i odlewnictwa.

KM-METAL jest jedną z nielicznych firm, zajmującą się przerobem zgarów metali nieżelaznych oraz odpadów powstałych z procesu
odlewnictwa. Nasz zakład trudni się pozyskiwaniem surowców do przerobu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkową linię do produkcji stopów aluminium.

Jesteśmy strategicznym partnerem dla przemysłu hutniczego i z tego powodu ważnym ogniwem procesu recyklingu.

W związku z dywersyfikacją firmy jesteśmy na etapie uruchomienia linii do obróbki plastycznej poprzez walcowanie na zimno, cięcie
wzdłużne oraz wytłaczanie wyrobów ze stali i metali nieżelaznych.

Spółka KM-METAL posiada zmodernizowaną i nowoczesną ciepłownię spełniającą rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony środowiska, która zaopatruje w ciepło mieszkańców Blachowni. Dysponujemy również składem węgla dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

JESTEŚMY SOLIDNĄ I RZETELNĄ FIRMĄ, a współpraca z nami przynosi obustronne ekonomiczne korzyści. Od 2011 r. corocznie jesteśmy wyróżniani „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ” nadawanym przez DUN&BRADSTREER. Otrzymaliśmy również tytuł „GEPARD BIZNESU”.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: