Aktualności

KM-METAL Sp. j. nowym członkiem Izby

2023-09-06

Logo KM-METAL

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym Zarząd Izby podjął uchwałę o przyjęciu nowego członka Izby, spółki KM-METAL.

KM-METAL SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Blachowni, istnieje od 2003 r. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie skupem i przerobem surowców wtórnych. Obecnie istotnym polem naszej działalności jest produkcja odtleniaczy aluminium (gąski, piramidki, granulaty). Jesteśmy jednym z głównych dostawców odtleniaczy i żelazostopów dla hutnictwa i odlewnictwa.

KM-METAL jest jedną z nielicznych firm, zajmującą się przerobem zgarów metali nieżelaznych oraz odpadów powstałych z procesu
odlewnictwa. Nasz zakład trudni się pozyskiwaniem surowców do przerobu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W najbliższym czasie planujemy uruchomić dodatkową linię do produkcji stopów aluminium.

Jesteśmy strategicznym partnerem dla przemysłu hutniczego i z tego powodu ważnym ogniwem procesu recyklingu.

W związku z dywersyfikacją firmy jesteśmy na etapie uruchomienia linii do obróbki plastycznej poprzez walcowanie na zimno, cięcie
wzdłużne oraz wytłaczanie wyrobów ze stali i metali nieżelaznych.

Spółka KM-METAL posiada zmodernizowaną i nowoczesną ciepłownię spełniającą rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony środowiska, która zaopatruje w ciepło mieszkańców Blachowni. Dysponujemy również składem węgla dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

JESTEŚMY SOLIDNĄ I RZETELNĄ FIRMĄ, a współpraca z nami przynosi obustronne ekonomiczne korzyści. Od 2011 r. corocznie jesteśmy wyróżniani „CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ” nadawanym przez DUN&BRADSTREER. Otrzymaliśmy również tytuł „GEPARD BIZNESU”.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: