Aktualności

Już w marcu Doroczne Spotkanie Recyklerów w Toruniu!

2013-02-08

Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu oraz Niemieckie Stowarzyszenie Handlowców Metali /VDM/ z Berlina mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką recyklingu oraz metali nieżelaznych na doroczne VI Polsko - Niemieckie Spotkanie Recyklerów i Handlowców Metali.

VI Polsko - Niemieckie Spotkanie Recyklerów i Handlowców Metali odbędzie się w dniach od 14 do 16 marca 2013 r. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Tematem przewodnim Spotkania jest „Gospodarka a rynek metali - perspektywy i bezpieczeństwo”.

Ponadto w drugim dniu wydarzenia, wspólnie z firmą członkowską Izby - Cronimet PL, zapraszamy naszych Gości do Inowrocławia, gdzie mieści się główna siedziba Spółki. Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego przyjrzenia się przebiegowi procesu przetwórstwa złomów metali nieżelaznych, a także wykorzystywanym maszynom.

Te doroczne, polsko-niemieckie branżowe Spotkania przez cztery lata: 2008 - 2010 i 2012, odbywały się w Erfurcie. Czwarte Spotkanie we Wrocławiu w 2011 roku zgromadziło rekordową liczbę 186 osób!

Stanowią one przykład bardzo dobrej, przyjaznej polsko - niemieckiej współpracy handlowej i recyklerskiej, co więcej, wciąż dynamicznie rozwijającej się w obu kierunkach. Wspólnie dołóżmy starań, aby w tym roku było nas, jako gospodarzy spotkania, jeszcze więcej!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu "Kalendarium", gdzie znajdą Państwo szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: