Aktualności

IGMNiR na targach SteelMET 2013 w Expo Silesia w Sosnowcu - stoisko nr 25!

2013-10-30

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska wystawienniczego Izby o numerze 25 podczas Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET 2013. Targi odbędą się w dniach od 5 do 6 listopada 2013 r. w Expo Silesia w Sosnowcu (ul. Braci Mieroszewskich 124) .

Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, które będzie można odwiedzić w dniach 5, 6 listopada, to już szóste tego typu wydarzenie poświęcone hutnictwu stali i metali nieżelaznych, ofercie stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych: blach, prętów i rur, technologiom, urządzeniom i najnowszym rozwiązaniom dla przemysłu hutniczego oraz aparaturze kontrolno-pomiarowej.

Zobacz, jak Izba prezentowała się na targach SteelMET 2012

Po raz trzeci w ramach wystawy można będzie obejrzeć Salon Recyklingu Metali Scrap EXPO, będący odpowiedzią na wciąż wzrastające zainteresowanie problematyką przetwarzania i ponownego wykorzystania surowców.


Zakres tematyczny targów jest dostępny na stronie: http://www.exposilesia.pl/steelmet/12/0/pl/, a informacje szczegółowe dotyczące konferencji w czasie Targów: http://www.exposilesia.pl/steelmet/0/0/pl/

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: