Aktualności

Gratulujemy wyróżnienia Pani Mecenas Beacie Superson-Polowiec na liście Forbes'a "25 prawniczek w biznesie"

2021-10-14

Serdecznie gratulujemy Szanownej Pani Mecenas Beacie Superson-Polowiec, wspólniczce i radczyni prawnej Kancelarii Prawnej Polowiec i Wspólnicy, będącej członkiem Izby, wyróżnienia na liście przygotowanej przez Redakcję “Forbes Women” wraz z fundacją Women in Law “25 prawniczek w biznesie”, które mają znaczący wpływ na polski biznes. 

 

“Partner i współzałożycielka kancelarii Polowiec i Wspólnicy oraz Enim Institute, radczyni prawna, doradca biznesu i przemysłu, ekspertka w zakresie kontraktów, energii i paliw, wykładowczyni akademicka, doradca ds. regulacji, członek wielu organizacji branżowych, mentorka.

 

Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz obsłudze grup kapitałowych. Była doradcą i negocjatorem wielu kluczowych i innowacyjnych projektów. Współpracuje z wieloma kluczowymi branżami przemysłu i z powodzeniem zajmuje się obsługą prawną podmiotów energochłonnych. Jest autorką wielu analiz ryzyka regulacyjnego oraz twórczynią licznych innowacyjnych projektów rozwiązań prawnych dla zakładanych modeli biznesowych. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed Prezesem URE oraz w procesach regulacyjnych i legislacyjnych. Posiada doświadczenie z zakresu public affairs, autorka wielu publikacji i analiz oraz czynna uczestniczka wielu konferencji naukowych i branżowych.

 

– Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie wyróżnionych prawniczek, tym bardziej że jest to nie tylko mój sukces osobisty, ale sukces całego mojego zespołu, któremu pragnę serdecznie podziękować za wspólną pracę i wsparcie. Od wielu lat unikałam wszelkiego rodzaju rankingów. Zawsze uważałam, że sukces mierzy się zrealizowanymi projektami oraz relacjami z ludźmi, z którymi pracujemy. Ta inicjatywa jednak mnie ucieszyła, gdyż wpisała się w moją refleksję o niewielu prawniczkach w obszarze mojej praktyki. Może więc rację ma moja koleżanka, która przekonywała mnie, że „Nawet najbardziej błyskotliwe umysły potrzebują wzorów do naśladowania” (Erick Weiner). Sama pamiętam, jak duże znaczenia dla mojego rozwoju miało spotkanie na swojej drodze osób, mających otwarty umysł i chcących dzielić się ze mną swoim doświadczeniem. Dlatego jestem przekonana, że możliwe ścieżki rozwoju zawodowego oraz możliwe obszary praktyki prawniczej należy pokazywać w każdy dostępny sposób, w tym przybliżając sylwetki osób dla których rozwój jest stałym elementem życia – mówi Beata Superson-Polowiec.” 1

 

Zachęcamy do dalszej lektury artykułu, a także raz jeszcze gratulujemy Pani Mecenas i życzymy jej dalszych sukcesów!

 

________________________
P. Zieliński (2021).  Lista „25 prawniczek w biznesie”, które mają znaczący wpływ na polski biznes. Sylwetki wyróżnionych [Online]. https://www.forbes.pl/forbeswomen/lista-25-polskich-prawniczek-ktore-wyrozniaja-sie-w-biznesie-forbes-women/t18kf6h  [12 października 2021].

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: