Aktualności

Firma InPhoTech nowym członkiem IGMNiR

2022-05-31

InPhoTech logo

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zarząd Izby podjął w dniu dzisiejszym uchwałę o przyjęciu do zaszczytnego grona Członków IGMNiR firmy InPhoTech.

InPhoTech jest cenioną, polską firmą zaawansowanych technologii wdrażającą do przemysłu nowoczesne rozwiązania światłowodowe. Podstawowa działalność spółki to transfer innowacyjnych rozwiązań do przemysłu oraz opracowywanie i wytwarzanie własności intelektualnej w zakresie fotoniki – określanej mianem technologii XXI wieku. Stałe rozwijanie unikalnej, polskiej technologii światłowodów specjalnych pozwala InPhoTech na elastyczne podejście do realizowania wyzwań stawianych przez przemysł w celu zwiększenia jego bezpieczeństwa i efektywności, umożliwiając w ten sposób skokowy wzrost jego produktywności i konkurencyjności. Sektory, do których są skierowane rozwiązania InPhoTech to m.in.: telekomunikacja, medycyna, przemysł wydobywczy, naftowo-gazowy, zbrojeniowy, kolejowy i wiele innych. Firma jest otwarta na wyzwania na nowych gruntach sprawiając, że niemożliwe staje się możliwe – dzięki fotonice.

 

Firma InPhoTech, której siedziba znajduje się w nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym pod Warszawą, zatrudnia obecnie blisko stu pracowników, z czego znaczną część stanowią naukowcy i inżynierowie. Jest prawdopodobnie jedyną polską firmą posiadającą certyfikat jakości ISO 9001 przyznany na działalność usługową w zakresie opracowywania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań fotonicznych w nowoczesnych technologiach, który jest potwierdzeniem profesjonalizmu firmy i wysokiej jakości opracowywanych przez nią rozwiązań. Celem InPhoTech jest również promowanie fotoniki i budowa silnego polskiego sektora fotonicznego, który ma realny potencjał stać się wizytówką przemysłu zaawansowanych technologii w Polsce.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią informacji bezpośrednio na stronie: www.inphotech.pl

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: