Aktualności

FINAL S.A. nowym członkiem IGMNiR

2018-06-21

logo Final

FINAL S.A. jest młodą, nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. Siedziba firmy mieści się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie Sosnowiecko-Dąbrowskiej.

Podstawową domeną działalności firmy jest produkcja wyciskanych profili ze stopów aluminiowych oraz ich anodowanie i obróbka. Profile produkowane są na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych, zawierających prasy o nacisku odpowiednio 2000T, 1800T i 1600T. 

Dodatkowo firma posiada własną anodownię, która jest jedną z największych w Europie Środkowej. Możliwość produkcyjna anodowni to aż 1 mln.m2 rocznie.  W produkcji, wykorzystuje się nowoczesne technologie, spełniające wymagania norm Unii Europejskiej.

Aby zapewnić kompleksowość świadczonych usług, firma posiada również  centrum obróbcze CNC, które ma możliwość wykonania praktycznie każdej obróbki aluminium (cięcie, wiercenie, frezowanie, sztancowanie itp.). Do wykonania obróbek wykorzystywane są maszyny i urządzenia znanych i cenionych firm europejskich. W ofercie jest również możliwość proszkowego lakierowania produkowanych profili w pełnej gamie  kolorystycznej RAL, we wszystkich typach połysków i struktur powłok lakierniczych ,a  także powłok metalizowanych.

Wysoką jakość wyrobów i usługi oraz odpowiedzialność środowiskową zapewniają certyfikowane systemy zarządzania zgodne z PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015.

Serdecznie witamy i gratulujemy!!!

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: