Aktualności

E-SEMINARIUM 4.1 - największe spotkanie on-line branży obróbki cieplnej metali na świecie już wkrótce!

2021-09-03

coverphotoSW

Już po raz drugi odbędzie się największe wydarzenie on-line E-Seminarium 4.1 dla profesjonalistów związanych z gałęzią obróbki cieplnej metali, którego organizatorem jest jeden z liderów branży - SECO/WARWICK.

To w sumie 9 godzin spotkań podzielonych na trzy tematyczne bloki i niepowtarzalna szansa na zdobycie unikatowej wiedzy od branżowych tuz. Wśród nich Dan Herring („The Heat Treat Doctor®”) – uznany za najbardziej wpływową osobę z branży obróbki cieplnej metali. Zapisy już wystartowały.

Tegoroczne „E-Seminarium 4.1” będzie prawdziwą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy najbardziej uznanymi ekspertami i praktykami. Wydarzenie składa się z trzech niezależnych bloków tematycznych: TECHNOLOGIA, SIŁA INNOWACJI oraz BIZNES. Będą one realizowane symultanicznie, a każdy z bloków potrwa trzy godziny.

„Uczestnicy seminarium będą mogli dowolnie przełączać się między blokami tematycznymi i wystąpieniami, biorąc udział w tych prelekcjach, które będą dla nich najistotniejsze. Po zakończeniu seminarium uczestnik otrzyma dostęp do wszystkich wystąpień z każdego bloku, co daje możliwość wrócenia do prezentowanych treści lub zobaczenia tego, czego nie wybrało się wcześniej. To w sumie 9 godzin bardzo unikatowej i specjalistycznej wiedzy. Nasi gospodarze, partnerzy, prelegenci, goście są gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego całego spotkania” - mówi Katarzyna Sawka, VP Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Trzy po trzy – trzy, trzygodzinne bloki tematyczne

Pierwszy blok tematyczny – Sekrety obróbki cieplnej-to cztery wystąpienia. Pierwsze z nich to branżowe case studies i realne problemy zakładów przemysłowych. Dwa tematy to odkrywanie sekretów technologii azotowania i nawęglania -w tym LPC. Technologie te nie będą mieć tajemnic zwłaszcza po debacie „Za i przeciw”. Ostatni temat to zupełnie nowe spojrzenie na przemysł obróbki cieplnej widziany oczami kobiet. Czy kobiety w tym biznesie wnoszą nowe spojrzenie do tego, zdawałoby się, męskiego świata?

Z bloku II bić będzie Siła Innowacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak światowe trendy w motoryzacji wpływają na branżę obróbki cieplnej i czy ma ona czego się obawiać. Drugi temat tego bloku odpowie na pytanie: jak połączyć świat algorytmów ze światem obróbki cieplnej? Odczaruje symulatory jako narzędzia do projektowania procesów obróbki cieplnej oraz sterowania piecem. W bloku o innowacjach, nie może zabraknąć tematu druku 3D. Tu specjaliści powiedzą o tym, jaką rolę odgrywa obróbka cieplna dla technologii Binder Jetting oraz MIM. 

W III biznesowym bloku tematycznym „E-Seminarium 4.1” wystąpi Dan Herring znany jako „The Heat Treat Doctor®. Ten uznany ekspert podzieli się z słuchaczami przemyśleniami na temat przyszłości branży oraz wpływu jaki wywrze na nią pandemia Covid-19, zmiany środowiskowe czy też rozwój nowoczesnych technologii tj. druk 3D. W tym samym bloku czeka nas wywiad z absolutną legendą przemysłu lotniczego – Joe’m Arvin’em. Wreszcie finałowy temat tego bloku tematycznego będzie związany z procesem planowania budowy lub rozbudowy wewnętrznych hartowni. W co warto zainwestować, jakie rozwiązanie wybrać, na co zwrócić uwagę, jak dobrać odpowiednio zbilansowane urządzenia?

Tego nie można przegapić!

SECO/WARWICK lider, który jednoczy branżę

SECO/WARWICK to światowy lider technologii obróbki cieplnej. Nieustannie wyznaczający kierunki rozwoju oraz standardy w tym zakresie. Co roku SECO/WARWICK organizował stacjonarne Seminarium, które po 22 latach zmieniło się w wydarzenie on-line – dziś będące standardem. W tym roku czekają na uczestników nowe, inspirujące tematy. By dostęp do tej unikatowej wiedzy był jak najszerszy, wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. To, co ważne, to fakt, iż nie jest to kolejny webinar tylko e-spotkanie branży i rozmowy o tym co jest i będzie się działo w obróbce cieplnej metali.

„Pandemia i restrykcje dotyczące podróżowania zmusiły do zmiany formuły wielu eventów. W ubiegłym roku nasze e-SEMINARIUM było nowością i prekursorem takich spotkań. Dziś wydarzenia online to standard, który pokazał, że można uczestniczyć w spotkaniu z dowolnego miejsca na ziemi. Zalet jest mnóstwo: nie tracimy czasu i pieniędzy na podróże i otrzymujemy dostęp do specjalistów, naukowców i praktyków, których mamy na wyciągnięcie ręki. Dostajemy więcej, za mniej” - uzupełnia Katarzyna Sawka.

Informacje powiązane:

https://www.secowarwick.com/en/eseminar/

https://www.secowarwick.com/pl/news/the-21st-seco-warwick-seminar-is-behind-us/

https://www.secowarwick.com/pl/news/22-seminarium-secowarwick/

 

KONTAKT

KATARZYNA SAWKA

VP MARKETINGU GRUPY SECO/WARWICK

E-mail: Katarzyna.Sawka@secowarwick.com
Tel.: +48 512 811 648

 

 

Dokumenty do pobrania

pobierz  E-Seminarium 4.1

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: