Aktualności

CELSA Huta Ostrowiec została nowym Członkiem IGMNiR

2022-06-03

Wyrażamy nieskrywaną satysfakcję, że również CELSA Huta Ostrowiec została nowym Członkiem IGMNiR

Grupa Celsa została założona w 1967 roku w Hiszpanii. Znana jest na rynku jako producent wysoko przetworzonych wyrobów walcowanych. 

Jesienią 2003 roku Grupa Celsa zakupiła Hutę Ostrowiec – zakład o ponad 200 letniej tradycji hutniczej. Dzięki temu Grupa Celsa zaistniała również na rynku wyrobów kutych. Obecnie Celsa Huta Ostrowiec jest przedsiębiorstwem przemysłowym mogącym pochwalić się nowocześnie zaprojektowanymi i wyposażonymi zakładami produkcyjnymi: 

- Zakładem Wyrobów Walcowanych (ZWW) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni z ciągłym odlewaniem stali, Wydział Walcowni Drobnej oraz Wydział Walcowni Średniej, 

-Zakładem Wyrobów Kutych (ZWK) w skład którego wchodzi Wydział Stalowni Jakościowej, Wydział Prasowni, Wydział Obróbki Termicznej oraz Wydział Obróbki Mechanicznej. 

Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa Huta Ostrowiec, tak walcowane jak i kute, spotykają się z dużym uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
25
Wrzesień
2024

XXIV Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

...


Nasi Członkowie: