Kalendarium
27
Kwiecień
2017

Miejsce: Karlsruhe, Niemcy

Trwa do 29 Kwiecień 2017

Specjalistyczne Targi Maszyn i Urządzeń do Recyklingu

W dniach 27 – 29 kwietnia 2017 r. w Karlsruhe (południowo-zachodnie Niemcy) odbędzie się kolejna edycja Specjalistycznych Targów Maszyn i Urządzeń do Recyklingu – recycling aktiv równolegle zTargami Inżynierii Lądowej i Budowy Dróg TiefbauLive, na których prezentowane są maszyny, urządzenia i usługi związane z sektorem inżynierii lądowej, robotami ziemnymi i budową dróg.

Od tej edycji targi, które po raz pierwszy odbyły się w 2007 r. są organizowane przez Targi Karlsruhe we współpracy z firmą GEOPLAN GmbH i odbywać się będą na terenach wystawienniczych (w hali oraz na wolnym powietrzu) w Karlsruhe.

Profil targów

? Targi koncentrują się wszystkich obszarach recyklingu surowców i materiałów

? Prezentowane są urządzenia do recyklingu, m. in.: maszyny, kruszarki, nożyce, urządzenia do sortowania, kruszenia i przesiewania, jak również specjalne pojazdy do przeładunku materiałów, transportu i logistyki

? Wystawcy mają możliwość prezentacji działania maszyn i urządzeń na żywo na wolnym powietrzu (na powierzchni 60 tys. m2). Do dyspozycji wystawców są również stoiska w hali

? Targi Karlsruhe zapewniają dostawę materiałów (gruz, papier, drewno itp.) do pokazów oraz ich późniejsze usunięcie (obowiązują dzienne limity)

? W poprzedniej edycji targów w 2015 r. wzięło udział 135 wystawców, a targi odwiedziło ok. 12,5 tys. specjalistów z branży (aż 90% to osoby z uprawnieniami decyzyjnymi)

 

Zakres tematyczny

  • Przeładunek materiałów (koparki, ładowarki, wózki)
  • Obróbka złomu i metali (nożyce, niszczarki, rozdrabniacze, separatory metali żelaznych i nieżelaznych, systemy odpylania, urządzenia dźwiękochłonne, narzędzia do cięcia, urządzenia do sortowania)
  • Rozbiórka (materiały wybuchowe, młoty wyburzeniowe)
  • Recykling materiałów budowlanych (kruszarki, przesiewacze, przenośniki taśmowe, systemy sterowania)
  • Papier, karton, tektura (prasy, niszczarki, przewijarki, urządzenia do sortowania, zbiorniki)
  • Drewno, biomasa (łamacze, przesiewacze przemysłowe, sita)
  • Pozostałe (systemy odwadniające, spalarnie, technologie separacji szkła, oczyszczanie tworzyw sztucznych, recykling zużytych opon, rozdrabniacze odpadów, paliwa z odpadów, instalacje oczyszczania powietrza, proszkowanie odpadów)
  • Usługi, prasa branżowa, czasopisma

 

Odwiedzający

Grupę odwiedzających tworzą osoby z uprawnieniami decyzyjnymi (prezesi firm, kierownicy działów, menadżerowie), inżynierowie, przedstawiciele działów zakupu i sprzedaży, przedstawiciele ośrodków naukowych i instytutów badawczych z następujących branż: recykling, usuwanie odpadów (firmy i urzędy komunalne), przemysł i działalność produkcyjna, handel, firmy usługowe (biura inżynieryjne), związki branżowe.

 

Szczegółowe informacje o targach dostępne są również na stronie https://www.recycling-aktiv.com/ oraz w Przedstawicielstwie Targów Karlsruhe w Polsce, tel. 22 620 71 98, mail: kuzminska@eurotargi.com

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
09
Maj
2019

14. Konferencja Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektornicznego

...

15
Maj
2019

3rd International Zinc Conference - Europe

...

20
Maj
2019

BIR 2019 World Recycling Convention & Exhibition

...


Nasi Członkowie: