Kalendarium
15
Czerwiec
2022

Miejsce: Madryt

Trwa do 15 Czerwiec 2022

European Recycling Conference

Kiedy i gdzie?

ERC, zorganizowane we współpracy z FER, Hiszpańską Federacją Recyklingu, odbędzie się w IFEMA w Madrycie w dniach (14)-15 czerwca 2022 r.

Odbywające się w ramach Międzynarodowych Targów Recyklingu i Odzysku (SRR) gromadzących 10 000 odwiedzających i ponad 100 wystawców, ERC zaoferuje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktów z dyrektorami ds. recyklingu z całej Europy.

Ekscytujący program: bądź na bieżąco, wszystko w jeden dzień!

Dzięki programowi ERC będziesz na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, które ukształtują przyszłość branży recyklingowej.

Od ograniczeń handlowych przewidzianych w rewizji przepisów dotyczących przesyłania odpadów po przyszłość kryteriów end-of-waste w połączeniu z sesjami tematycznymi na temat opon, tekstyliów, recyklingu wielowarstwowych tworzyw sztucznych (projekt Horyzont 2020), ERBN dostarczy wszystkich najnowszych informacji w pewnego dnia.

 Główni prelegenci to Enrique GARCIA-JOHN z DG ds. Środowiska Komisji Europejskiej (obecny osobiście), dyrektorzy BIR, ISRI, BMR i MRAI oraz kilka firm recyklingowych, takich jak PAPREC, MBA Polymers, EMR, Steelorbis, Boer Group, Renewcell i wiele innych jeszcze!

Uroczysta kolacja wieczorem 15 maja w oszałamiającej La Quinta Del Jarama zamknie ERC i obejmie ceremonię wręczenia nagród oraz imprezę trwającą do 3 nad ranem.

 

Więcej informacji: https://www.euric-aisbl.eu/european-recycling-conference-2022

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
23
Maj
2022

BIR 2022 World Recycling Convention & Exhibition

...

15
Czerwiec
2022

European Recycling Conference

...

15
Czerwiec
2022

European Recycling Conference

Z radością informujemy, że Europejska Konferenc...


Nasi Członkowie: