Kalendarium
15
Czerwiec
2022

Miejsce: Madryt

Trwa do 15 Czerwiec 2022

European Recycling Conference

Z radością informujemy, że Europejska Konferencja Recyklingu (ERC) wraca w dniu (14) 15 czerwca 2022 r. Tegoroczna konferencja ERC odbędzie się w IFEMA w Madrycie w Hiszpanii w ścisłej współpracy z Hiszpańską Federacją Recyklingu FER. Czwarta edycja ERC będzie integralną częścią Międzynarodowych Targów Recyklingu i Odzysku w Madrycie, przyciągając ponad 10 000 odwiedzających i 200 stoisk wystawienniczych.

ERC rozpocznie się od powitalnego koktajlu wieczorem 14 czerwca 2022 r.

Konferencja wysokiego szczebla, która odbędzie się 15 czerwca 2022 r., zaoferuje wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów i zapewni najnowsze osiągnięcia regulacyjne i biznesowe w Europie. Prelegenci wysokiego szczebla z branży oraz instytucji europejskich podzielą się swoimi poglądami na różnorodne tematy związane z Europejskim Zielonym Ładem i planem działania na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym.

Wielkim finałem jednodniowej konferencji i targów będzie uroczysta kolacja w prestiżowym miejscu!

Zarejestruj się, zanim będzie za późno!

Nie przegap ERC i skorzystaj z Early Bird Rate, rejestrując się przed 15 maja 2022 r.!

Należy pamiętać, że opłaty rejestracyjne nie obejmują podróży i zakwaterowania. Formularz rezerwacji hotelu znajduje się na końcu formularza rejestracyjnego registration form. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji po jej przetworzeniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i możliwości sponsorowania prosimy o kontakt z Axelle Legros pod adresem alegros@eric-aisbl.eu

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
23
Maj
2022

BIR 2022 World Recycling Convention & Exhibition

...

15
Czerwiec
2022

European Recycling Conference

...

15
Czerwiec
2022

European Recycling Conference

Z radością informujemy, że Europejska Konferenc...


Nasi Członkowie: