Członkostwo

Walcownia Metali " Dziedzice " S.A.ul. Kaniowska 3

43-502 Czechowice-Dziedzice

[+48] 32 714 3000

sekretariat@walcownia.com.pl | https://walcownia.com.pl

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. jest jedynym w Polsce i uznanym na całym świecie producentem wyrobów wyciskanych z mosiądzu.

Naszą misją jest dostarczanie do naszych klientów półfabrykatów z metali nieżelaznych produkowanych przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych technologii odpowiadających na zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz utrzymanie najwyższego poziomu ich satysfakcji.

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Współpracujemy z sektorem nauki, instytucjami badawczo-rozwojowymi i otoczeniem biznesowym, a także działamy na rzecz rozwoju
i stosowania nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z naszej unikalnej historii i na niej budujemy naszą przyszłość.

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. produkuje wyroby wyciskane i walcowane ze stopów miedzi.

Kluczowym produktem są pręty mosiężne. Inne produkty to rury mosiężne, rury kondensatorowe, kształtowniki ze stopów miedzi, kształtowniki z aluminium i stopów aluminium oraz taśmy i krążki monetarne.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle instalacyjnym, motoryzacyjnym, elektromechanicznym, monetarnym, energetycznym i innych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań wszystkie produkty są ciągle udoskonalane, tak aby spełniać oczekiwania i wymagania naszych odbiorców.

 

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: