Członkostwo

Rado Sp. z o.o.Ławnica 240

39-331 Chorzelów

T: +48 17 584 00 60

F: +48 17 584 00 61

biuro@rado.net.pl | http://www.rado.net.pl

Rado Sp. z o.o. zajmuje się demontażem nieczynnych oraz wyłączonych z eksploatacji urządzeń telekomunikacyjnych na terenie całej Polski. Następnie poddaje je recyklingowi i odzyskuje każdy element, z którego się składają tj. miedź, plastik, ołów, papier i stal.
Demontuje i poddaje procesowi recyklingu stalowe i betonowe oraz drewniane obiekty infrastrukturalne np. słupy telekomunikacyjne i energetyczne, sieci telekomunikacyjne, okablowania budynków, stacje przekaźnikowe, budynki. Odzyskuje i przetwarza wszelkie konstrukcje betonowe, w celu ponownego użycia, z których selekcjonuje: kruszywo betonowe, stal złomową, stal użytkową (drut zbrojeniowy żebrowany). Służą do tego specjalne maszyny m.in. granulatory i kruszarki.

Wykonuje od podstaw sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne wg najnowszych technologii: światłowodowe PON, FTTH – aktywne i pasywne sieci optyczne, architektury napowietrzne i podziemne, miedziane, radiowe. Aktualizuje, modernizuje i rozbudowuje istniejące sieci: przyłącza abonentów, naprawa i serwis, pomiary testowe i okresowe oraz wywiad techniczny. Planuje i tworzy koncepcje cyfrowych oraz analogowych sieci komunikacyjnych: zagadnienia formalno – prawne, plany i dokumentacje tworzonych sieci, pozyskiwanie terenów, kontakt z administracją państwową i inwestorami.

Oferuje transport na terenie całego kraju. Specjalizuje się w przewozie materiałów nietypowych i ciężkich: metali, konstrukcji stalowych i betonowych, pojazdów, sprzętu budowlanego. Posiada również uprawnienia do transportu materiałów niebezpiecznych. Licencja, którą posiada Rado Sp. z o.o. pozwala na przewozy międzynarodowe wszelkimi trasami.

Firmy, które z współpracują z Rado Sp. z o.o. to m.in. Multimedia Polska, Telekomunikacja Polska S.A, Syntom S.A.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
18
Wrzesień
2019

24th International Congress for Battery Recycling

...

14
Październik
2019

BIR 2019 World Recycling Convention (Round-Table Sessions)

...

22
Październik
2019

2nd Annual Vehicle Recycling International Conference 2019

...


Nasi Członkowie: