Członkostwo

Rado Sp. z o.o.Ławnica 240

39-331 Chorzelów

T: +48 17 744 90 00

biuro@radogrupa.pl | http://www.radogrupa.pl

Rado Sp. z o.o. zajmuje się demontażem nieczynnych oraz wyłączonych z eksploatacji urządzeń telekomunikacyjnych na terenie całej Polski. Następnie poddaje je recyklingowi i odzyskuje każdy element, z którego się składają tj. miedź, plastik, ołów, papier i stal.
Demontuje i poddaje procesowi recyklingu stalowe i betonowe oraz drewniane obiekty infrastrukturalne np. słupy telekomunikacyjne i energetyczne, sieci telekomunikacyjne, okablowania budynków, stacje przekaźnikowe, budynki. Odzyskuje i przetwarza wszelkie konstrukcje betonowe, w celu ponownego użycia, z których selekcjonuje: kruszywo betonowe, stal złomową, stal użytkową (drut zbrojeniowy żebrowany). Służą do tego specjalne maszyny m.in. granulatory i kruszarki.

Wykonuje od podstaw sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne wg najnowszych technologii: światłowodowe PON, FTTH – aktywne i pasywne sieci optyczne, architektury napowietrzne i podziemne, miedziane, radiowe. Aktualizuje, modernizuje i rozbudowuje istniejące sieci: przyłącza abonentów, naprawa i serwis, pomiary testowe i okresowe oraz wywiad techniczny. Planuje i tworzy koncepcje cyfrowych oraz analogowych sieci komunikacyjnych: zagadnienia formalno – prawne, plany i dokumentacje tworzonych sieci, pozyskiwanie terenów, kontakt z administracją państwową i inwestorami.

Oferuje transport na terenie całego kraju. Specjalizuje się w przewozie materiałów nietypowych i ciężkich: metali, konstrukcji stalowych i betonowych, pojazdów, sprzętu budowlanego. Posiada również uprawnienia do transportu materiałów niebezpiecznych. Licencja, którą posiada Rado Sp. z o.o. pozwala na przewozy międzynarodowe wszelkimi trasami.

Firmy, które z współpracują z Rado Sp. z o.o. to m.in. Multimedia Polska, Telekomunikacja Polska S.A, Syntom S.A.

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: