Członkostwo

Metkom Sp. z o.o.Pustynia 31a

39 - 200 Dębica

tel.: +48 17 861 38 00 - 39

faks: +48 17 855 27 50

biuro@metkom.pl | http://www.metkom.pl

Firma METKOMjest jednym z czołowych polskich dystrybutorów wyrobów hutniczych z metali nieżelaznych oraz zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych.

Duże doświadczenie w branży, doskonałe rozwiązania logistyczne oraz bogaty asortyment materiałów składa się na sukces, którym jest już ponad tysiąc zadowolonych kontrahentów z Polski i UE.

Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, energetyczny, armaturowy, stoczniowy, odlewniczy, budowlany oraz produkcyjny na potrzeby wojska.

Polityka firmy ukierunkowana jest na kompleksową obsługę Klienta. Obliguje nas to do oferowania Klientom szerokiego asortymentu materiałów najwyższej jakości, często nawet trudno dostępnych na rynku oraz odbioru złomów produkcyjnych. Pełny serwis logistyczny oraz krótkie terminy realizacji zamówień pozwalają w sposób wygodny i bezpieczny korzystać z naszych usług.

Załogę firmy stanowią ludzie młodzi i dynamiczni, co pozwala w sposób niezwykle nowoczesny i elastyczny zaspokajać potrzeby Klientów. Każdy Klient jest inny -zdając sobie z tego sprawę METKOM gwarantuje indywidualne podejście co sprawia, że każdy nasz Klient zostaje otoczony indywidualną opieką ze strony handlowca.
Ciągłe szkolenia pracowników pozwalają podnosić ich kwalifikacje, co przynosi wymierne korzyści Klientom. Kadra zarządzająca Metkom-u doskonali swe umiejętności korzystając ze szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Przedsiębiorczości oraz Rzeszowską Szkołę Menedżerów.

Młoda kadra obsługująca Klientów w połączeniu z know-how kadry kierowniczej jest gwarancją dynamicznego, profesjonalnego serwisu, który od lat umacnia markę METKOM nie tylko w Polsce , ale również na pozostałych rynkach europejskich.

Ofertę firmy stanowi sprzedaż metali kolorowych i stali oraz skup i sprzedaż złomu. Najbardziej atrakcyjną częścią oferty, w której specjalizuje się firma METKOM są pręty mosiężne. Oprócz tego oferujemy większość półproduktów wytwarzanych przez przemysł hutniczy, zarówno z branży metali nieżelaznych jak i stali: pręty, rury tuleje, profile, kształtowniki, druty, blachy, stopy odlewnicze, anody oraz inne materiały używane w wielu gałęziach gospodarki.

Duża skala prowadzonej przez METKOM sprzedaży sprawia, że firma jest liczącym się partnerem dla polskich i zagranicznych hut. Dzięki temu często może zaproponować swoim klientom ceny niższe niż nawet sami producenci.

Firma współpracuje z wieloma dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie obrotu wyrobami i półfabrykatami oraz dostaw stali i metali nieżelaznych. Obrót w skali roku to ok. 50 tyś ton wyrobów i złomów metali nieżelaznych i stali. W każdym z oddziałów Metkom dysponuje dużym placem, przeznaczonym na cięcie i segregację złomu.
Nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać wymogom stawianym przez klientów zarówno pod względem świadczonego serwisu jak i ochrony środowiska. METKOM posiada ogromne zaplecze magazynowe, co umożliwia sprawny przepływ towarów, gwarantując krótkie terminy realizacji zamówień oraz duże możliwości związane z odbiorem i dostarczaniem złomu.

Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, takim jak:

- prasonożyce do przerobu złomu;
- samochody – hakowce;
- samochody z HDS-em samozaładowcze;
- samochody ciężarowe do rozwozu wyrobów;
- ponad 100 profesjonalnych kontenerów do gromadzenia i transportu złomu o pojemności od 19m3 do 34 m3;
- zbiorniki z tworzywa w siatce stalowej na paletach o objętości 1m3 atestowane do odpadów niebezpiecznych;
- pojemniki metalowe z pokrywą na paletach o pojemności 1 i 2m3 do gromadzenia złomów;
- spektrometr typu Niton Xlt800;
- elektroniczne wagi 3-tonowe oraz samochód typu DFT-A2L 18x3m.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
20
Wrzesień
2017

Mineral Engineering Conference MEC 2017

...

09
Październik
2017

Polsko-Niemieckie Spotkanie Recyklerów IGMNiR-VDM

...

14
Październik
2017

BIR Światowa Konwencja Recyklingu

...


Nasi Członkowie: