Członkostwo

KGHM Ecoren S.A.ul. Rycerska 24

59-20 Legnica

tel.: +48 76 74 68 970, 900

faks: +48 76 74 68 971

sekretariat@ecoren.pl | http://www.ecoren.pl

KGHM Ecoren to nowoczesna, stabilna, innowacyjna i prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją metali i ich związków oraz zagospodarowywaniem odpadów przemysłowych. Funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. - dziewiątego producenta miedzi i drugiego producenta srebra na świecie, holdingu z międzynarodową renomą i możliwościami.

Misja: Innowacyjnie zmniejsza obciążenia środowiska naturalnego wynikające z działalności gospodarczej człowieka. Pracuje dla człowieka i jego otoczenia, żeby zapewnić zrównoważony rozwój (sustainable development).

KGHM Ecoren łączy tradycje przemysłu metali nieżelaznych z nowoczesnością zarządzania i nowatorstwem rozwiązań. Jest jedynym w Europie producentem renu z własnych źródeł. Zalicza się do członków prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy z branży metali rzadkich – Minor Metals Trade Association (MMTA) oraz do Konsorcjum Metali Szlachetnych i Renu.

Firma należy również do grona największych producentów kruszyw łamanych w Polsce, przetwarzając żużel hutniczy na kruszywa i dostarczając ten surowiec pod ważne inwestycje drogowe w kraju. Dzięki stworzeniu zakładu przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego włącza się w ogólnopolski system gospodarowania odpadami. Wspieranie polityki proekologicznej – podobnie jak ważnych inicjatyw prospołecznych - jest istotnym elementem działalności Ecorenu, realizowanym w ramach odpowiedzialnego biznesu.

KGHM Ecoren
to sprawdzony i rzetelny partner biznesowy, posiadający liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające spełnianie wysokich wymagań w zakresie wiarygodności firmy, zarówno wobec partnerów, jak i pracowników. Spółka może się poszczycić m.in. certyfikatami ISO aż w trzech obszarach, spełnia bowiem normy Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiska i BHP.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
11
Marzec
2020

20th International Automobile Recycling Congress IARC 2020

...

17
Marzec
2020

Circular Materials Conference

...

19
Marzec
2020

Warsztaty Recykling Metali - prezentacje technologii

...


Nasi Członkowie: