Członkostwo

DROP Sp. z o.o.ul. Syta 114Z/1

02-987 Warszawa

tel.: +48 22 885 14 21

faks: +48 22 885 14 03

biuro@drop-sa.pl | http://www.drop-sa.pl

DROP Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą rynku gospodarki odpadami. W chwili obecnej działalność firmy skupiła się na: hurtowym obrocie odpadami, surowcami wtórnymi, realizacji ustawowych obowiązków w imieniu i na rzecz firm.

Celem Spółki jest wprowadzenie nowoczesnej koncepcji odzysku odpadów przemysłowych i zaoferowanie korzystnych rozwiązań z punktu widzenia kosztów i ochrony środowiska.  DROP Sp. z o.o. skupia swoją działalność na wyznaczaniu nowoczesnego kierunku rozwoju w zakresie rozwiązań proekologicznych, przy zapewnieniu optymalnych warunków bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
Prowadzona przez DROP Sp. z o.o. działalność jest w pełni zgodna z postanowieniami i przepisami wynikającymi z ustaw odpadowych oraz zgodna ze standardami ochrony środowiska. Pozyskanie odpadów i działalność handlowa Spółki prowadzona jest poprzez własną sieć składającą się z pięciu Centr Odzysku Odpadów z bazą techniczną i zapleczem magazynowym, czterech Punktów Odzysku i biura handlowego. Centra pozyskują odpady do magazynu oraz przerobu. Wyposażone są w zaplecze logistyczne pozwalające na przetwarzanie, składowanie i sprawne ekspediowanie odpadów do odbiorców.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
18
Styczeń
2018

EUREGIO Get together - Międzynarodowe Spotkanie Recyklerów Metali

...

22
Marzec
2018

10th World Lead Conference

...

09
Październik
2018

12.Międzynarodowe Targi i Kongres ALUMINIUM 2018

...


Nasi Członkowie: