Członkostwo

Amber Eco Sp. z o.o.ul.Ceglana 4

40-514 Katowice

tel.: +48 537 444 485

ambereco@ambereco.pl | http://www.amber-eco.pl

Powstanie firmy Amber Eco Sp. z o.o. jest wynikiem realizacji pomysłów oraz doświadczeń osób z olbrzymim doświadczeniem w szeroko pojętej branży ochrony środowiska, zarządzania i marketingu, specjalistów w swoich dziedzinach, a przede wszystkim ludzi z pasją. Zamiłowanie do propagowania postaw ekologicznych, doradztwa w zakresie ekomarketingu oraz kompleksowej gospodarki odpadami sprawiło, że narodziła się potrzeba stworzenia nowej marki, nowej jakości usług, które na co dzień mają ułatwiać pracę naszym klientom, jednocześnie podnosząc świadomość ekologiczną.

Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z wieloletnich doświadczeń naszych partnerów biznesowych w zakresie gospodarowania odpadami - zakładów recyklingu i odzysku w Polsce, Niemczech, Szwecji, i innych krajach.

Misją Firmy jest budowanie postaw ekologicznych w biznesie, umożliwiając jednocześnie przedsiębiorstwom promowanie własnego wizerunku nastawionego na ochronę środowiska.

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej jest związane ze wzrostem wymagań dotyczących ochrony środowiska i rozwiązań proekologicznych. Olbrzymia liczba rozporządzeń, dyrektyw, ustaw i innych aktów prawnych, zarówno ogólnokrajowych jak i prawa miejscowego oraz ich częste aktualizacje są dla wielu firm dużym wyzwaniem. Dlatego też Amber Eco sp. z o.o. proponuje swoim klientom obsługę kompleksową w zakresie ochrony środowiska, a także doradztwo i szkolenia w tym obszarze.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: