Aktualności

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. w szeregach IGMNiR

2021-09-06

wtórmet logo

Zarząd Izby podjął w dniu 3 września br. uchwałę o przyjęciu w poczet Członków IGMNiR firmy Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. Firma Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. rozpoczęła działalność jako w pełni samodzielny podmiot gospodarczy od 01.01.2000 r., w oparciu o zakupiony majątek Przedsiębiorstwa Przerobu Wtórnych Metali Nieżelaznych "Wtórmet", który powstał w 1954 roku.

Wtórmet Radzionków Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie skupu złomu, zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów, a jakość potwierdzona jest m.in. certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001:2015.

Skup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.

Firma Wtórmet Radzionków dostarcza złom do wielu polskich hut oraz dzięki zdobytemu doświadczeniu i sprawnej obsłudze klientów,  dynamicznie wkroczyła na rynek europejski, co pozwala na elastyczność w podejmowaniu negocjacji. Skup prowadzony jest w oparciu o zamówienia doraźne, jak i długoterminowe umowy, uwzględniające wahania koniunkturalne na rynku branży hutniczej.

Zarząd i Rada IGMNiR składają gratulacje z okazji przystąpienia do Izby i serdecznie witają w gronie Członków!

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: