Aktualności

W Kielcach zakończyły się targi METAL, ALUMINIUM&NONFERMET i RECYKLING oraz CONTROL-TECH

2014-09-19

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 16 września br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W tym roku targi zgromadziły wystawców reprezentujących firmy z 26 krajów.

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 16 września br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Już po raz dwudziesty  spotykali się w Targach Kielce wystawcy i goście branżowych targów METAL. Od dziewiętnastu  lat  METALOWI towarzyszą targi CONTROL-TECH a od trzynastu ALUMINIUM & MONFERMET. Do największych i najważniejszych w Polsce wystaw poświęconych branży odlewniczej, zwanych przez ich uczestników „kieleckim świętem odlewnictwa”, dołączyła w ubiegłym roku wystawa RECYKLING.

W tym roku targi zgromadziły wystawców reprezentujących firmy z 26 krajów.

Pierwszego dnia targów odbyło się Seminarium Instytutu Metali Nieżelaznych „Recykling metali nieżelaznych”. Wieczorem zaś, odbyła się uroczysta gala, na której wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty wystawiane na targach. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych medalem Targów Kielce znalazł się członek naszej Izby - IMN Oddział Metali Lekkich w Skawinie, który otrzymał tę zaszczytną nagrodę za Maszynę do ciągłego, wielożyłowego odlewania wlewków ze stopów aluminium (HCC). Serdecznie gratulujemy!  

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
18
Wrzesień
2019

24th International Congress for Battery Recycling

...

14
Październik
2019

BIR 2019 World Recycling Convention (Round-Table Sessions)

...

22
Październik
2019

2nd Annual Vehicle Recycling International Conference 2019

...


Nasi Członkowie: