Aktualności

Odwiedź IGMNiR na targach Poleko

2013-10-03

Zapraszamy podczas targów POLEKO (7-10.10.2013, Poznań) do odwiedzenia stoiska Izby, które będzie zlokalizowane w pawilonie 5 (parter), w sektorze C, nr 47A.

Salon Recyklingu to jedna z największych przestrzeni specjalnych na POLEKO. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 firm z branży gospodarki odpadami i recyklingu (prawie 5 000 m2 ekspozycji targowej). W tegorocznych targach wśród firm-wystawców znajdują się Członkowie Izby, jak: BAX BAUMASCHINEN Sp. z o.o.,EDELMET Sp. z o.o. oraz TOMRA Sorting Sp. z o.o.

Program wydarzeń można znaleźć na stronie: http://poleko.mtp.pl/pl/program_wydarzen/

***

To będzie jubileuszowa 25. edycja POLEKO. Tegoroczne targi odbędą się w nowym terminie - 7-10 października 2013 r.  Tradycyjnie w trakcie POLEKO odbędzie się Forum Recyklingu, a wystawcy na przestrzeni „Salon Recyklingu” zaprezentują ofertę dla branży związanej z segregacją i przetwarzaniem odpadów. Nie zabraknie także debat z ekspertami, wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań podczas warsztatów.

Forum Recyklingu to specjalny cykl trzydniowych warsztatów, podczas których zostaną poruszone tematy związane m.in. z kosztami prowadzenia i efektywnych metod selektywnej zbiórki odpadów, dofinansowaniem systemu gospodarki odpadami komunalnymi dla gmin, zbiórką i recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji czy baterii i akumulatorów oraz zmianami w prawie.

Ekspozycję targów POLEKO dopełni oferta targów Komtechnika. Na stoiskach wystawców będzie można zapoznać się z najnowszym sprzętem komunalnym do zagospodarowania oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych.

W ubiegłym roku w poszukiwaniu najnowszej oferty i wiedzy o bieżących trendach do Poznania przyjechało 21 630 specjalistów.

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
20
Marzec
2019

19th International Automobile Recycling Congress IARC 2019

...

20
Marzec
2019

Konferencja Nowe rozwiązania, postępy i wyzwania w przemyśle przetwórczym metali nieżelaznych

Spotkanie rozpoczyna cykl konferencji pt. Kierunki...

28
Marzec
2019

Międzynarodowe Spotkanie Recyklerów Metali VDM & IGMNiR -"Get - together"

...


Nasi Członkowie: