Aktualności

KONKO S.A. oraz Grupa Kapitałowa FASING S.A. nowymi członkami Izby

2021-07-05

Konko Fasing logo

Zarząd Izby podjął w dniu dzisiejszym uchwałę o przyjęciu w poczet Członków IGMNiR firmy KONKO S.A. z Mysłowic oraz Grupy Kapitałowej FASING S.A. z Katowic.

KONKO S.A. to spółka z ponad 27 letnim doświadczeniem w działalności gospodarczej, tworząca projekty w zakresie prefabrykacji konstrukcji stalowych. Oferta firmy kierowana jest do podmiotów wymagających wysokiej jakości obróbki i spawania. Realizujemy indywidualne zlecenia w oparciu o konkretne specyfikacje techniczne. Jednocześnie stała współpraca z OEM-ami pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania dla finalnego użytkownika w branży górniczej, budowlanej, energetycznej czy drogownictwie.

*************************************************************************************

Grupa Kapitałowa FASING S.A. to największy w Europie Środkowej i jeden z największych na świecie producent łańcuchów o średnicy Ø14 - Ø60, ogniw złącznych, zgrzebeł wysokowytrzymałych, tras łańcuchowych oraz akcesoriów dla sektorów: górniczego, energetycznego, sektora transportu i przeładunku, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego, sektora cukrowniczego, cementowni i innych. Ponad 100-letnie doświadczenie, zaawansowane zaplecze badawcze oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych gwarantują najwyższą jakość i niezawodność produktów, a także dają możliwość reagowania na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynkowe. Produkty FASING-u znajdują zastosowanie w całej Europie, Chinach, Australii, USA, Rosji, Ukrainie, Białorusi i wielu innych. Obecnie z rozwiązań Spółki korzysta około 2000 użytkowników w 49 krajach.

Serdecznie witamy w imieniu Zarządu i Rady IGMNiR i życzymy owocnej współpracy!

Więcej
Dołącz do nas Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium
03
PaĹşdziernik
2023

ICSG Grupa Studyjna ds. Miedzi

...

04
PaĹşdziernik
2023

Incentivizing Investment in Base Metal Mining

...

04
PaĹşdziernik
2023

Konferencja Metali Lekkich SBŁ IMN Oddział Metali Lekkich Skawina

...


Nasi Członkowie: