Aktualności

KONKO S.A. oraz Grupa Kapitałowa FASING S.A. nowymi członkami Izby

2021-07-05

Konko Fasing logo

Zarząd Izby podjął w dniu dzisiejszym uchwałę o przyjęciu w poczet Członków IGMNiR firmy KONKO S.A. z Mysłowic oraz Grupy Kapitałowej FASING S.A. z Katowic.

KONKO S.A. to spółka z ponad 27 letnim doświadczeniem w działalności gospodarczej, tworząca projekty w zakresie prefabrykacji konstrukcji stalowych. Oferta firmy kierowana jest do podmiotów wymagających wysokiej jakości obróbki i spawania. Realizujemy indywidualne zlecenia w oparciu o konkretne specyfikacje techniczne. Jednocześnie stała współpraca z OEM-ami pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania dla finalnego użytkownika w branży górniczej, budowlanej, energetycznej czy drogownictwie.

*************************************************************************************

Grupa Kapitałowa FASING S.A. to największy w Europie Środkowej i jeden z największych na świecie producent łańcuchów o średnicy Ø14 - Ø60, ogniw złącznych, zgrzebeł wysokowytrzymałych, tras łańcuchowych oraz akcesoriów dla sektorów: górniczego, energetycznego, sektora transportu i przeładunku, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego, sektora cukrowniczego, cementowni i innych. Ponad 100-letnie doświadczenie, zaawansowane zaplecze badawcze oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych gwarantują najwyższą jakość i niezawodność produktów, a także dają możliwość reagowania na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynkowe. Produkty FASING-u znajdują zastosowanie w całej Europie, Chinach, Australii, USA, Rosji, Ukrainie, Białorusi i wielu innych. Obecnie z rozwiązań Spółki korzysta około 2000 użytkowników w 49 krajach.

Serdecznie witamy w imieniu Zarządu i Rady IGMNiR i życzymy owocnej współpracy!

Więcej
Dołącz do nas Nasi partnerzy
Kalendarium

Nasi Członkowie: